• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

8.6 przeróbka na 9.8/81

Raczej nie wiem czy znajdziesz tutoriala, ale na pewno:
-Aktualizacja items.otb, weapons.xml, movements.xml (Equip i DeEquip)
-Aktualizacja podstawowych actionów (typu potiony, pick, rope, shovel itp.)
-Wyrzucenie "doSendAnimatedText" ze skryptów (funkcja została usunięta, ale możesz gdzieś poszukać zamiennika)
-Aktualizacja data/lib
-Dodanie nowych spelli
-Aktualizacja libów NPC
-Dodanie nowych zmiennych do config.lua
-Między 8.6, a 9.8 jest jakieś 2000 revów różnicy, a więc warto też sprawdzić czy nie zmieniły się parametry/nazwy używanych funkcji lua
 
Według mnie za dużo roboty jeżeli są jakieś 9.8 w necie to posklejaj i kilka skryptów z 8.6 ogarnij.
 
Według mnie za dużo roboty jeżeli są jakieś 9.8 w necie to posklejaj i kilka skryptów z 8.6 ogarnij.

może i za dużo roboty ale na swój projekt w wersji 8.6 poświęciłem na pewno więcej czasu niż na przerobienie tego :)

- - - Updated - - -

Raczej nie wiem czy znajdziesz tutoriala, ale na pewno:
-Aktualizacja items.otb, weapons.xml, movements.xml (Equip i DeEquip)
-Aktualizacja podstawowych actionów (typu potiony, pick, rope, shovel itp.)
-Wyrzucenie "doSendAnimatedText" ze skryptów (funkcja została usunięta, ale możesz gdzieś poszukać zamiennika)
-Aktualizacja data/lib
-Dodanie nowych spelli
-Aktualizacja libów NPC
-Dodanie nowych zmiennych do config.lua
-Między 8.6, a 9.8 jest jakieś 2000 revów różnicy, a więc warto też sprawdzić czy nie zmieniły się parametry/nazwy używanych funkcji lua

za to bardzo dziękuje a creaturescript tez wchodzi w przeróbkę tak naprawdę przeróbka musi być całościowa jak na razie to mam problem ze znalezieniem pełnego items.otb, monsterów i czarów
 
Back
Top