• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

a oto wypowiedz psychicznego dzieciaka ;D

Olcijaa

Active Member
Joined
Feb 13, 2014
Messages
76
Reaction score
30
Location
Poland/Stalowa Wola
5mk09d.jpg

Jest tego więcej, ciągle napiepsza o mojej matce i ojcu aż to się nudne robi xD ale ten oto psychik ma radoche hehehe
 
Last edited:
5mk09d.jpg

Jest tego więcej, ciągle napiepsza o mojej matce i ojcu aż to się nudne robi xD ale ten oto psychik ma radoche hehehe
Kogo to obchodzi? Chyba tylko jebanego knapika konfidenta co lajkuje posty, bo dziewczyna na forum napisala. Zebyscie zdechli przegrance jebane
 
czego to napisałam? bo żal patrzeć i grać z takimi prostakami jakimi wy jesteście, od których zalatuje hamówą. Co sobą reprezentujecie? idiotyzm? totalny brak inteligencji? totalne dno... Tak Tak piszcie teraz "zamknij morde kurwo itp itd" bo na normalne zdanie was nie stać? no to powodzenia w przyszłości jak będziecie tylko bełkotać hamówe bo innych słów nie będziecie znać ;) Powodzenia panowie, właściwie dzieci w dalszym kawalerskim życiu bo żadna paniusia was nie będzie chciała ;P w waszym wykonaniu tekst na podryw "cześć kurwo, obciągnij mi" na pewno każda panienka na to poleci ;P
 
czego to napisałam? bo żal patrzeć i grać z takimi prostakami jakimi wy jesteście, od których zalatuje hamówą. Co sobą reprezentujecie? idiotyzm? totalny brak inteligencji? totalne dno... Tak Tak piszcie teraz "zamknij morde kurwo itp itd" bo na normalne zdanie was nie stać? no to powodzenia w przyszłości jak będziecie tylko bełkotać hamówe bo innych słów nie będziecie znać ;) Powodzenia panowie, właściwie dzieci w dalszym kawalerskim życiu bo żadna paniusia was nie będzie chciała ;P w waszym wykonaniu tekst na podryw "cześć kurwo, obciągnij mi" na pewno każda panienka na to poleci ;P
chuj ze nie musze nic mowic polozylem 2 dyszki na stole to dla 4 chłopa kolby opierdalalas pol dnia
 
ooo i właśnie o tym mówię, twój iloraz inteligencji jest typowy dla innych twoich przyjacieli a może i boysów nie wiem nie wnikam, ale nawet fajnie jest wiedzieć, że wy wiecie więcej o moim życiu niż ja sama ^^ mimo to ze mnie w zyciu nie widzieliscie na oczy hje hje hje ;P nie ma to jak wyzywac przez neta cudowne uczucie chyba czujecie sie tym spełnieni co? :) "wyzwe cie przez neta jestem zajebisty i nikt mi nie podskoczy ha!" a w rzeczywistości macie max 16lat i cwelą was jak jakieś ścierwa to musicie się wyżyć przez neta :D BOSSY xD
 
bombelwks
Najpierw, to zarób te dwie "dyszki", bo samym graniem w tibie długo się nie pociągnie.


Wracając do tematu, to dziwny punkt myślenia mają goście tacy jak Wy.
Zaszczuwanie i poniżanie innych przez kabelek jest jednak u nas popularne do tej pory, a sądziłem że ludzie,
którzy grają jeszcze w tą grę, to osoby z rozumem niż, to miało miejsce kilka lat temu, za czasów rozkwitu tej gry,
lecz jak widać nadal 75% ludzi grających w tą grę, to po prostu 100% hamówy.
 
ooo i właśnie o tym mówię, twój iloraz inteligencji jest typowy dla innych twoich przyjacieli a może i boysów nie wiem nie wnikam, ale nawet fajnie jest wiedzieć, że wy wiecie więcej o moim życiu niż ja sama ^^ mimo to ze mnie w zyciu nie widzieliscie na oczy hje hje hje ;P nie ma to jak wyzywac przez neta cudowne uczucie chyba czujecie sie tym spełnieni co? :) "wyzwe cie przez neta jestem zajebisty i nikt mi nie podskoczy ha!" a w rzeczywistości macie max 16lat i cwelą was jak jakieś ścierwa to musicie się wyżyć przez neta :D BOSSY xD
ale rozumiesz lachociagu zebys do mnie nic nie pisala bo jedynie kogo cwelili to twojego ojca za to ze zgwalcil 3 letnia cyganke pod opieka a w realu jedyne co bys mogla zrobic to kleknac przede mna i przyjac knage na twoje czarne jedynki
 
hahahah aa teraz takie pytanie czemu każda twoja wypowiedź potyka sie o moich rodziców i seks ??? odpowiedz szczerze? co masz takie urojenie ze ja mam rodziców a ty nie? czy po prostu jesteś takim idiotą, który jest nie wyżyty i potrzebuje pomocy psychiatry? A może po prostu jesteś gwałcony na co dzień, albo opisujesz swoją tragiczną przeszłość przekształcając to na inne osoby?
 
hahahah aa teraz takie pytanie czemu każda twoja wypowiedź potyka sie o moich rodziców i seks ??? odpowiedz szczerze? co masz takie urojenie ze ja mam rodziców a ty nie? czy po prostu jesteś takim idiotą, który jest nie wyżyty i potrzebuje pomocy psychiatry? A może po prostu jesteś gwałcony na co dzień, albo opisujesz swoją tragiczną przeszłość przekształcając to na inne osoby?
jak ty jebany szlaufie nie wiem w ogole jakim prawem sie wypowiadasz ty kurwo bez mozgu jebana idiotka poucza kazdego udaje kurwa mega mozga a z brazolami na lunar sie gania o 3 rano jebac cie tepa dzido ps dostalem grypsa od ziomka ze twoj stary nie po raz pierwszy upadl pod prysznicami
 
hahahah aa teraz takie pytanie czemu każda twoja wypowiedź potyka sie o moich rodziców i seks ??? odpowiedz szczerze? co masz takie urojenie ze ja mam rodziców a ty nie? czy po prostu jesteś takim idiotą, który jest nie wyżyty i potrzebuje pomocy psychiatry? A może po prostu jesteś gwałcony na co dzień, albo opisujesz swoją tragiczną przeszłość przekształcając to na inne osoby?
I kolejna jebana spierdolina zyciowa, ktora naczytala sie w internecikach i udaje dorosla. Jebac cie pierdolona pokrako, co na ciebie wolaja hydra na osiedlu przeszczepie jebany z chujem na plecach. Bo kazde zdanie napisane przez Ciebie gdzies juz widzialem, takze wyjeb sie o drzewo dzieciole jebany, bo z tymi przestudiowanymi tekstami to mozesz zrobic wrazenie tylko na alfonsie twojej matki, takze zegnam Cie ladacznico i niech Cie dalej szmaca za takie rzeczy. BYE
 
Back
Top