• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

A wszyscy się śmiali z map Cipsoftu.

to na 99% nie bedzie w przegladarce :<
bedzie standalone ze wsparciem sprzetowym dla renderowania.


zauwazyles jak teraz ten ich directx potrafi przymulic? Na moim GF 8400 mam 30FPS przy 30 osobach na ekranie :< A directx NALEZY do szybkich rozwiazan. Flash wrecz odwrotnie. Zobaczymy co z tego bedzie : ]

Wydaje mi sie ze beda uzywac shockwave, przynajmniej ja bym tak zrobil. Przy takim uzyciu mozna grac nawet w gry 3d w przegladarce :peace:
 
Wydaje mi sie ze beda uzywac shockwave, przynajmniej ja bym tak zrobil. Przy takim uzyciu mozna grac nawet w gry 3d w przegladarce :peace:

poczytaj tamten temat co dali mgłe i jakiś jeden wcześniejszy, to zobaczysz czego używają

a tak by the way, to nad tym flash clientem pracował jeden chłopaczek, teraz jest jeszcze drugi żeby szybciej szło z "treścią", wiec troche sie im zejdzie ;/
 
Prawda jest taka że najlepsza tibia była miedzy 7.6 a 7.8 teraz jest ścierwo a nie tibia.Pod hajs robione
 
Prawda jest taka że najlepsza tibia była miedzy 7.6 a 7.8 teraz jest ścierwo a nie tibia.Pod hajs robione
wszystko jest robione dla peniędzy. Bo co pracować żeby nie mieć korzyści? Idź do roboty pracuj przez 24h i powiedz że robisz za free.
 
wszystko jest robione dla peniędzy. Bo co pracować żeby nie mieć korzyści? Idź do roboty pracuj przez 24h i powiedz że robisz za free.
Coś w tym jest, aczkolwiek to co się teraz dzieje to przesada. Ludziom woda sodowa odbija. Ja jestem w stanie nawet te 10zł miesięcznie za pacca na otsie wybulić, ale musiałby być tego wart (custom mapka, niskie raty, brak itemów w shopie).
 
Tibia była fajna do grania kiedy była fajna modna i kiedy byłem młody, teraz to zwykła strata czasu
 
tibia była fajna jak nie było botów to by max teraz z 380 lvl był

jedyne co dobre na rl to to ze nikt nie patrzy ze ktoś ma za wielki lvl i go nie dogonię

500 lvl na otsie e nie gram tu za wielki lvl...

500 lvl na rl na rl to nie robi kto ma jaki lvl właśnie specjalnie poszedł bym pograć by go tylko zobaczyć :p

mdw miał kiedyś w community link do tibia br i miał pewnie dla tego free pacca (w chuj ludzi servera Harmonia gra tam tylko dlatego by zobaczyć mdw co trzecia osoba ma go w vip)^^
 
tibia była fajna jak nie było botów to by max teraz z 380 lvl był

jedyne co dobre na rl to to ze nikt nie patrzy ze ktoś ma za wielki lvl i go nie dogonię

500 lvl na otsie e nie gram tu za wielki lvl...

500 lvl na rl na rl to nie robi kto ma jaki lvl właśnie specjalnie poszedł bym pograć by go tylko zobaczyć :p

mdw miał kiedyś w community link do tibia br i miał pewnie dla tego free pacca (w chuj ludzi servera Harmonia gra tam tylko dlatego by zobaczyć mdw co trzecia osoba ma go w vip)^^

Ciezko by było o ten 300lv a teraz 400+ jest troche ;s
 
@up
Kiedys gralem w Tibie uczciwie.
Wbilem bez bota 52 lvl jednak wkurwilem sie i przestalem tam grac gdy wszedlem na pohu(gdzie expilem) do dziury z dragonami i moim oczom ukazala sie tabliczka informujaca o smierci postaci a w tle widac bylo4-5~(+) gs'ow.
 
@up
Kiedys gralem w Tibie uczciwie.
Wbilem bez bota 52 lvl jednak wkurwilem sie i przestalem tam grac gdy wszedlem na pohu(gdzie expilem) do dziury z dragonami i moim oczom ukazala sie tabliczka informujaca o smierci postaci a w tle widac bylo4-5~(+) gs'ow.

Ale smutna historia :<!
 
Nie tyle co źle mappowali co w klimatach rpg. Jak wiadomo czasy się zmieniają to i oni robią coraz lepszą grafikę, a przy dobrej grafice nawet najgorszy shit dobrze wygląda =d!
 
Back
Top