• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ACC gesior + tworzenie postaci PokeTibia

CyCu91

New Member
Joined
Aug 2, 2008
Messages
114
Reaction score
0
Witam, otóż mam taki problem gdy tworzę postać przez accountmanagera postać dobrze się tworzy problem wychodzi z inicjatywy niestety AccMakera Gesior.( sprawdzałem to 2 razy )
Posiadam pliki poketibi, no i w konfiguracji serwera ustawia się limit pokemonów w inv do liczby 6, a po przekroczeniu tej liczby wszystkie złapane pokemony wskakują do PC ( depo ) i tam zostają. Przy tworzeniu postaci limit po wybraniu pokemona startowego wynosi 1/6 ale po tworzeniu postaci w accmaker postać posiada nawet przed wybraniem pokemona startowego limit 6/6. Miał ktoś taki problem i wie jak go naprawić ?

@Down : Po co się wypowiadasz jeżeli nie znasz odpowiedzi na to pytanie ? Akurat znalazłem już rozwiązanie :) dzięki za offtopa ;)
 
Last edited:
Back
Top