• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

acc maker --> blad

dima0909

Banned User
Joined
Oct 18, 2012
Messages
271
Reaction score
0
Witam. Przy zakladaniu postaci...niby wszystko jest ok...tworzy itd...lecz na koncu jest błąd
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1049 Unknown database 'dxx'' in C:\xampp\htdocs\pot\OTS_Player.php:187 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\pot\OTS_Player.php(187): PDO->query('INSERT INTO `pl...') #1 C:\xampp\htdocs\accountmanagement.php(952): OTS_Player->save() #2 C:\xampp\htdocs\index.php(164): include('C:\xampp\htdocs...') #3 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\pot\OTS_Player.php on line 187

mimo wszystko dziala prawidlowo, zaklada postać itd....



dodam że resetowalem database i niektore pliki takie jak players,accounts itd podmienilem na nowe , wiec byc moze w tym problem? no i wczesniej database nazywala sie inaczej.....błąd wskazuje na plik - \pot\OTS_Player.php...lecz popatrzylem go i nic tam ciekawego nie znalazłem....
 
---odswiezam---

@down

wiem...ale mi chodziło o to by zachować obecną nazwę....bo na tamtej to wiem że pójdzie...
 
Last edited:
Kurwa ale to jest jak się nie zna a bierze się za coś i zakłada miliard tematów.
 
Nie ma co się zbędnie irytować , fakt faktem to jest bardzo podstawowy błąd :p
 
Back
Top