• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Acc Maker- Problem z instalacją

Maniek PL-1

New Member
Joined
Feb 18, 2014
Messages
18
Reaction score
1
Witam, Nie wiem Jak zainstalować acc makera gdyż Nigdy Tego nie nie robiłem tak Wiec zwracam sie zrobić to z. Prośba o pomoc.

nyskmr.jpg

neffc8.jpg

Naucz pisać się w odpowiednich działach, przed napisaniem tematu przeczytaj regulamin.
Pare tygodni przerwy wystarczy Ci do przemyśleń.
// Potar
 
Last edited by a moderator:
Jak widzisz na powyższym obrazku masz napisane słowo chmod. Także jeżeli znasz podstawy angielskiego powinieneś się domyślić że coś nie może zapisać do pliku (Cannot write to ...) co jest wymienione na samej górze, związek ma to ze wcześniejszym wymienieniem chmod. A co to takiego te chmod to wygoogluj sobie, podpowiedź - ma to związek w windowsowskim kliknięciu na plik > właściwości > opcje na samym dole okna.
 
Tak, używałem komendy : chmod -R 755 * no ale nie pomogło, kombinuje dalej, zaraz dam edit jak się uda

. edit : a to ?

Error occured!
Error ID: #C-2
More info: ERROR: #C-2 : Class::ConfigLUA - LUA config file doesn't exist. Path: /home/ots/tibia/serwer/config.lua

File: /home/ots/OTSL/WWW/classes/configlua.php Line: 24
File: /home/ots/OTSL/WWW/classes/configlua.php Line: 12
File: /home/ots/OTSL/WWW/install.php Line: 14
 
Last edited:
Przypomina mi się, że kiedyś robiłem to tak, że umieszczałem config.lua w katalogu z acc makerem i z niego instalowałem acca.

Serdecznie pozdrawiam Maciej.
 
Last edited:
W tej lokalizacji nie ma pliku config.lua (/home/ots/tibia/serwer/config.lua), bądź plik jest chroniony przed odczytem.
 
mam ten sam błąd jak zainstalować ten acc maker !! Gesior 2012!!:D

Error occured!
Error ID: #C-2
More info: ERROR: #C-2 : Class::ConfigLUA - LUA config file doesn't exist. Path: C:\UsersTomasz\Desktop\OT\config.lua

File: C:\xampp\htdocs\classes/configlua.php Line: 24
File: C:\xampp\htdocs\classes/configlua.php Line: 12
File: C:\xampp\htdocs\system/load.init.php Line: 42
File: C:\xampp\htdocs/index.php Line: 18

HELP!
 
U mnie nadanie uprawnień pomogło w Win 10.
prawym na cfg- > właściwości ->zabezpieczenia ->edytuj ->dodaj ->w polu tekstowym wpisujesz "wszyscy" ->klikasz sprawdź nazwę
-> ok ->zaznaczasz pełna kontrola na profilu wszyscy -> potwierdzasz i zamykasz
na Win 10 działa
 
@Mevar nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Problem większości błędów instalacyjnych jest spowodowane niedopatrzeniem i akurat w tym przypadku Crypton załatwił szybko zaistniałą sytuację.
Nadawaniem praw do pliku poniekąd uznanego za tymczasowy nawet nie wiesz jak możesz namotać w optymalizacji. (Odnośnie systemu Windows).
@Don Daniello
Nie to żebym się czepiał, ale temat jest odkopywany od 2014 roku, fajnie było by go zamknąć chyba.
 
Back
Top