• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Acc

gameover99097

Banned User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
270
Reaction score
4
w1xwyd.jpg


Pewnie banalny ,ale wgl nie kumam why?
 
jaki adres się kryje pod "referującej stronie" ?
trudno tak bez źródeł strzelać podaj jakieś informacje dokładniejsze, np. jaka wersja gesiora
 
Gesior-AAC 0.6.1.tar.gz - gesior-aac - Gesior-AAC 0.6.1 - A new Gesior-AAC - Google Project Hosting

Weź tego bo do 0.3.8 nawsadzałem trochę exploitów a poza tym jest sporo błędów ;p

http://127.0.0.1/?subtopic=accountmanagement&action=createcharacter - widzę ,że tu jakiś błędny adres gdzie mogę tą scieżke znaleść? o ile to o to chodzi?
Sprawdzałem w accountmanagement.php ,ale tam wygląda wszystko dobrze.
Na starym layout wszystko śmiga ,więc na pewno to będzie związane coś z layoutem xd

To wina gesiora a nie layouta ---....----- 0.3.8 działa prawidłowo tylko na layoucie tibiacom
 
Last edited:
Na tym acc walę już z pół roku i wszystko było ok , na moim starym lay było ok a nie był to wcale tibia com , przetestowałem mnóstwo lay i było ok.
0.6.1 na revie 3777 ? nie halo ; p jakieś magiczne błędy mam ; d na tamtym ;p

@koci
eee nie.
 
nieee tam ten to jakiś stary był ; p , może mi się numerki pomyliły ; d
a co z tym 0.6.1 ? da rade na rev 3777?

Code:
Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42S22]: Column not found: 1054 Unknown column 'topic_df' in 'field list'' in C:\xampp\htdocs\a\latestnews.php:109 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\a\latestnews.php(109): PDO->query('SELECT image_id...') #1 C:\xampp\htdocs\a\index.php(73): include('C:\xampp\htdocs...') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\a\latestnews.php on line 109
 
nieee tam ten to jakiś stary był ; p , może mi się numerki pomyliły ; d
a co z tym 0.6.1 ? da rade na rev 3777?

Kurwa, człowieku wprowadzasz nas w błąd możesz się dokładnie określać ? Widzę że sam nie wiesz co piszesz i o czym, co do Twojego pytania to odpowiedź brzmi tak.
 
Omg , na 99 % to nie od gesiora tylko coś nie halo z layem ! skoro na milion innych trybii to czemu na tym nie? a drugie pytanie zadałem Ci czy da rade na tym rev 3777 , bo w orginalnym temacie nie jest napisane ,że wspiera takie rev , tylko od 4000+
 
Back
Top