• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Account Maker

szatan1x

Professional Lua
Joined
May 10, 2011
Messages
803
Reaction score
27
Location
Poland
1.Witam szukałem w google i na otlandzie ale nie znalazłem acc makera którego ma teraz wiele otsów evo .Co prawda jest temat z layoutem od evoro (wczesniejszy ich layout) ale niestety nie dali do niego acc który by z nim pasował .Chodzi mi o acc który działa z TFS 0.4 pod 8.6 oraz który ma już w sobie wiele skryptów.
2.Druga sprawa to czy ktoś nie posiada skryptów a najlepiej acc makera własnie do tego layoutu:
Przechwytywanie.jpg
 
który ma już w sobie wiele skryptów.

ja_pierdole_1315.jpg
 

Attachments

  • ja_pierdole_1315.jpg
    ja_pierdole_1315.jpg
    27.3 KB · Views: 6 · VirusTotal
1.Witam szukałem w google i na otlandzie ale nie znalazłem acc makera którego ma teraz wiele otsów evo .Co prawda jest temat z layoutem od evoro (wczesniejszy ich layout) ale niestety nie dali do niego acc który by z nim pasował .Chodzi mi o acc który działa z TFS 0.4 pod 8.6 oraz który ma już w sobie wiele skryptów.
2.Druga sprawa to czy ktoś nie posiada skryptów a najlepiej acc makera własnie do tego layoutu:
View attachment 15988

http://otland.net/f28/regulamin-polish-native-chatboard-104288/
 
Za moich czasów samemu dochodziło się do takich rzeczy... Zamiast pisać tyle tematów o Twoich wielkich problemach weź się do roboty i ucz się
 
Back
Top