• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ajax Jquery szukam ogara

Kavvson

Gdy boli cie glowa wez
Joined
Jun 25, 2008
Messages
1,177
Reaction score
72
Location
Poland
Potrzebuje kogos kto ogarnia te jezyki. Potrzebuje wyciagnac dane z jednej gry ( lista sojusznikow ). Jesli ktos czuje sie na silach prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam.
 
To raczej chodzi ci o sniffera, po czym modyfikacja pakietu i wysłanie go. :=d
 
JpdOI.jpg


Ogar, ogarnia jquery (przynajmniej tak twierdzi).
 
Jeśli się nie mylę, AJAX działa tylko na maszynie lokalnej, nie może pobierać danych z innych stron. Czy coś się zmieniło?

@down tak z ciekawości, gdyby mnie to nie interesowało to bym się nie pytał.
 
Last edited:
Ale nie ogarniam jednej rzeczy, dlaczego jQuery :p Przecież to nie ma za bardzo związku z sobą... :|
 
Ale nie ogarniam jednej rzeczy, dlaczego jQuery :p Przecież to nie ma za bardzo związku z sobą... :|
Szczerze mówiąc to, jeśli coś pisać w JS to wyłącznie na bibliotece jQuery. Naprawdę różnica jest kolosalna w pisaniu prostych i trudniejszych skryptów.

@down czytaj uchem a nie brzuchem - nie ma co pisać byle czego w czystym JS, bo się nie opłaca, geniuszu ;O
 
Last edited:
Szczerze mówiąc to, jeśli coś pisać w JS to wyłącznie na bibliotece jQuery. Naprawdę różnica jest kolosalna w pisaniu prostych i trudniejszych skryptów.

Twój post ma się jak wiatrak do piernika?

@up
Nadal kurwa twój post nie ma związku z tematem! Jeśli koleś chce wyciągnąć coś z jakiejś gry, w tym przypadku jest to strona, to musi przechwycić pakiet, który to robi, a następnie go zmodyfikować. Jak ty chcesz wyciągać coś pisząc osobną stronę ze skryptami w jQuery to kurwa powodzenia.
 
Last edited:
Szczerze mówiąc to, jeśli coś pisać w JS to wyłącznie na bibliotece jQuery. Naprawdę różnica jest kolosalna w pisaniu prostych i trudniejszych skryptów.

@down czytaj uchem a nie brzuchem - nie ma co pisać byle czego w czystym JS, bo się nie opłaca, geniuszu ;O

hello,

prototype,
mootools

gtfo.
 
ale moze ktos pomoc mi? jak jeszcze ogarnialem regexpa i e/w curl to tutaj nie wiem jak sie zabrac za pobranie danych S:
 
Back
Top