• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Akademicki OTS - Ktoś chętny?

Savl

New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Siemka,

Zamierzam postawić OTSa na podstawie Akademickiego.
To jest YurOTS by Krysiek i w miarę sporo rzeczy jest tam porobionych jak np.:
  • Bug Bow+Broń
  • Rook (Taki jak na Aka)
  • Czary (ademo libertas, exori mas, pavlus uber exori, anhedonia)
  • Działające Softy, SW, Blue Robe, Mystic Turban, DSH
  • Potwory (Belfegor, Nelfegor, Dark Messenger, Herman IV itd.) - Brakujące cały czas dodaje
  • Mapa jest ciągle poprawiana o brakujące expowiska/questy i oczywiście własne autorskie expy/questy również dodaję

Oczywiście jest sporo bugów i błędów w skryptach, które staram się również poprawiać szukając odpowiedzi na forach, ale wiadomo, że to stary silnik i ciężko cokolwiek na jego temat już znaleźć. Ja się nie znam za bardzo na skryptowaniu. Potrafię zrobić jakieś banalne rzeczy i to wszystko.

Do czego zmierzam... Chciałbym odpalić Akademickiego i go ciągle rozwijać. Nie zależy mi na liczebności graczy ani na profitu z tego serwera. Pieniądze, które zarobiłby serwer przeznaczałbym na opłacenie VPS/Dedyka a resztę na programistów. Aktualnie sam opłacam VPS i testuje sobie wszystko co robię.
Robię to z czystej pasji i przyjemności :)

Pytanie czy są jakieś osoby chętne do dołączenia do ekipy bądź samej pomocy w kilku skryptach żeby odpalić dobry działający serwer?
Za pomoc w serwerze mogę zaoferować specjalny outfit na postać + domek w wybranym przez siebie miejscu (oczywiście w miarę normalnym) jak oficjalnie serwer wystartuje :)

Pozdrawiam
 
@topic Takich smietników kilkudniowych już wystarczy. Jest to wstyd dla protokołu 7.6 i legend z tego okresu
 
Last edited:
Back
Top