• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Akcja Pajacyk.pl

Backy

Vivere militare est
Joined
Feb 25, 2009
Messages
157
Reaction score
2
Location
P(r)oland/Sanok
Witam.

Czy myślicie czasem o dzieciach, które po prostu sa głodne ?
Istnieją takie rodziny które po prostu nie są w stanie opłacić obiadów w szkołach lub zakupić posiłków do domu.

Wpadłem na pomysł abyśmy zaangażowali biznes OTS w tą akcję.

Cele, które byśmy musieli osiągnąć:

*Stworzyć baner strony Pajacyk.pl
Pomysły :
loo0chabz1yf8g1bq6ix.png

Button :
9fwx5sdumxvlck30cgb.png

*Każdy kto chcę pomóc umieści owy baner na swą strone serwera.
*Potrzebny będzie także skrypt, który działał by następująco.
-Gdy ktoś z zalogowanego konta kliknie w baner pajacyka, po czym kliknie w brzuszek pajacyka otrzyma "x" helping points.
Pomysły by Sherlok
tnnkmk5sz42gud080zw2.png


*Helping Shop
-Tak jakby inna wersja SMS shopu, w którym będa przedmioty możliwe do otrzymania po zdobyciu "x" helping points.
Przerobiony shop. Działa jak zwykły shop, tylko zabiera inne pkt.

Czy byli by na tyle łaskawi ludzie, którzy by pomogli?
Takim sposobem moglibyśmy podnieść liczbe obiadów ze srednio 2800 może i nawet na 4000.

Przypomnę czym jest Pajacyk

Code:
Celem jest zbieranie pieniędzy na dożywianie dzieci w całej Polsce.

Pomyślmy, pomożemy biedniejszym dziecią, nic przy tym nie tracąc.

Proszę podpisywać się pod tematem, kto jest za lub przeciw oraz podać argumenty.

Może coś jeszcze zapomniałem, będe edytował temat gdy wpadniemy na inne pomysły.

Pozdrawiam oraz proszę o poważne przemyślenia.
 
Last edited:
No to powodzenia, dodaj baner, Moim zdaniem gracze beda mieli Cie za debile(moje zdanie)...
 
A co jak takie dzieci będą później takie grubaski?

Panowie prosze was, wydaje mi sie ze to nei temat do zartów co z tego za je mam cos jeść i Ty ale sa tacy którzy nei maja :/

A ten biznes ma dużo osób, co pomogło by wesprzeć konkretne tą akcje.

@Donaj
Debila, aha czyli Ci co pomagają sa glupi?
Fail.

@Sherlok
No zrób zobaczymy jak wyjdzie.
 
Paxton, z tego co się orientuję jestes dobry w php.
Czy dało by rade zrobić takie coś jak w temacie?

Po kliknieciu...
 
Paxton, z tego co się orientuję jestes dobry w php.
Czy dało by rade zrobić takie coś jak w temacie?

Po kliknieciu...

Tak da sie, jak skoncze z przepisywaniem podstaw IDE, sproboje to zrobic. :peace:
 
No to powodzenia, dodaj baner, Moim zdaniem gracze beda mieli Cie za debile(moje zdanie)...

Debila? kurwa, bo każdy taki polaczek ma to w dupie, że niektóre rodziny nie potrafią wyżywić swoich dzieci. Ważne, że oni wpierdalają bo za dobrze w dupach mają poukładane, a jak by im się tak trafiło to ciekawe czy było by tak do śmiechu.
 
Tak da sie, jak skoncze z przepisywaniem podstaw IDE, sproboje to zrobic. :peace:

Dziekuję !
Człowiek który u mnie działa też własnie odpisał że da rade.
Ale czekam na Twą pracę.

Dodaje punkty reputacji do twojego konta :peace:
 
Back
Top