• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

aklimatyzowanie się z nową klawiaturą

co chwila poprawiam jak coś piszę z altami lub podczas gry... no i często musze spojrze c\

na klawę gdzie mam daną literkę tzn w jakiej odległości, bo na poprzedniej klawie w lapku było płasko i były ściśnięte obok siebie klawisze, a teraz są przepaści :(
 
Kurde ja mam lapka i stacjonarkę i nie mam kurde problemów z tym wiadomo czasem spojrzę na klawe ale jakoś idzie :D
 
siema!
zawsze jak sie podcieram to uzywam wskazujacego, "faketa" i serdecznego palca. niestety palec wskazujacy ulegl wypadkowi.. do tego stara kupila inna niz wczesniej srajtasme :/
Prosze o porady co z tym zrobic?? Jak sie podcierac? Czy ktos mial juz podobny problem?
 
Klawiaturą to klawiatura, kupujesz nową musisz się przyzwyczaić. Nie ma tu reguły, ani czasu użytkowania do pełnego "ogarnięcia", jebnij nockę w lola to ogarniesz xd
bitch-please.png


W lolu tylko QWER + Jeśli ktoś jest noobem w brązie/srebrze to spam na innych noobów typu "report him!" a takto to lepiej już po prostu napisać do koleżanki przez 1h i ogarniasz już nową klawiature :D
 
bitch-please.png


W lolu tylko QWER + Jeśli ktoś jest noobem w brązie/srebrze to spam na innych noobów typu "report him!" a takto to lepiej już po prostu napisać do koleżanki przez 1h i ogarniasz już nową klawiature :D

Zapomniałeś o smartcastach :S

Ja kupiłem nową klawiaturę i jak grałem w lola kurwica mnie złapała, po 3 dniach zmieniłem na starą i tak mam do dziś.
 
to by się zgadzało z tym report him, donajowi co sec trzeba rady dawać, żeby nie feedował na topie
 
Zapomniałeś o smartcastach :S

Ja kupiłem nową klawiaturę i jak grałem w lola kurwica mnie złapała, po 3 dniach zmieniłem na starą i tak mam do dziś.

Ja sobie ustawilem smarty na qwer ;)
 
Ja jak mam nowa klawiature to jej puszczam muzyke klasyczna przez 3 dni jak sie przyzwyczaji to delikatnie smyram ja po numerycznej a potem z zaskoczenia biore hotkeye i strzalki a potem to juz zero opor a tak to gryzie ; \
 
Back
Top Bottom