• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

akrobatyka

akues

Well-Known Member
Joined
Dec 20, 2009
Messages
1,653
Reaction score
73
Location
Poland
Powoli zaczynam się uczyć róznych rzeczy. Moim celem są salta i flikflaki, chciałbym wiedzieć czy umie ktoś coś z tych rzeczy, zajmował się akrobatyką? Aktualnie uczę się stania na rękach i przewrotu do tyłu na nogi. :D

@edit
tu video z takim flikflakiem:

[video=youtube;IVf8B1rFfmQ]http://www.youtube.com/watch?v=IVf8B1rFfmQ[/video]

można go skleić i wtedy jest niezły efekt.. :p
 
Last edited:
Akrobatyka jest do dupy, lepiej byś jakiś sport po uprawiał a nie jakieś figle wywijał.
 
przecież każdy umie stać na rękach wystarczy tylko że ktoś komuś pokaże więc jak można się tego uczyć? w podstawówce tego uczyli w 5 minut.
 
w podstawówce uczyli pod scianą.

ja nie umiem stać na rękach jeszcze, ale umiem przewrót za to na nogi

myślę że mam za słaby kręgosłup czy coś, inni stoją ile chcą a ja nawet 5 sekund nie dam rady ;s mięśnie mam git, 70 pompek codziennie idzie
 
bądź koks, naucz się podrzutu piłki w górę i złapania ją na łydkę w staniu na rękach... dziwnie to opisałem

chodzi o to, że masz piłkę na nodze i wyrzucasz ją w miarę pionowo w górę, następnie gdy piła jest w powietrzu stajesz na rękach a jedną z nóg masz lekko ugiętą by złapać nią piłkę przyciskając łydką piłkę do uda...
 
i do tego wszystkiego co napisał seminari zrób salto w bok po czym stań na głowie i zacznij pisać jakiegoś skrypta którego nam udostepnisz tutaj własnie
 
Zrobiłbym spokojnie coś takiego, ale najpierw musiałbym się ładnie naszprycować ;/
 
i do tego wszystkiego co napisał seminari zrób salto w bok po czym stań na głowie i zacznij pisać jakiegoś skrypta którego nam udostepnisz tutaj własnie

fajnie, że opanowałem to w około 20 minut, tylko, że nie byłem zbyt długo wstanie utrzymać się na tych rękach, coś koło 10 sekund ledwo, ale jednak :s
 
meega kontuzyjny sport, jak masz słabe plecy ( nie podciągniesz się więcej niz 15-20 razy) to dorzuć do tego crossfit lub siłkę zanim zabierzesz się za fikołki i inne cuda. Inaczej narobisz sobie kontuzji i problemów ze stawami.
 
dla mnie takie flikflaki czy salta to po prostu lipa ;x lepiej iść na siłke,zrobić bajcepsy,tricepsy etc i z głowy...
 
Back
Top