• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

AKtualne zarobki na OTS - jak to wygląda?

Grochu

New Member
Joined
Aug 10, 2009
Messages
202
Reaction score
2
Witam.

Orientuję się może ktoś kto w tym siedzi, jakie są aktualnie zarobki na serwerach 10.x, RL Map przy graczach odejmując podatki za smsy:

25
50
100
250
500
750
1000+?

Z góry dzięki.

Ostatnio miałem serwer na Tibii 8.6 bodajże kilka lat temu przez pół roku, potem odbiłęm od Tibii, a miałem jakoś po 50-130 graczy średnio i zarabiałem jakoś 1-1,5 tys/mc
 
Na 10.x+ możesz naprawdę dobre hajsy wyciągnąć. 500+ osób to jakieś 10 tyś, miesiąc
 
To ciekawe, że ta społeczność jest aż tak głupia, że dalej gra na 8.6. Pewnie jeszcze wysyłają SMSy tylko po to żeby postawić bota x_x
Tak czy siak gratulacje.
 
To ciekawe, że ta społeczność jest aż tak głupia, że dalej gra na 8.6. Pewnie jeszcze wysyłają SMSy tylko po to żeby postawić bota x_x
Tak czy siak gratulacje.

Poszczescilo mi sie. Robie otsy od 2009 roku i tylko raz mi sie udalo tak naprawde zarobic.
Zrobilem serwer p2w no i oczywiscie dozwolone robienie free fragow na mc.
Sytuacja na serwerze wygladala tak : 600 osob online z czego kazdy po 2 mc odpalone (to byl max) i kazdy nabijal fragi. Wiec masz racje, kupowali donacje zeby stawiac bota.

Gdy tylko zablokowalem mozliwosc robienia free frag, zainteresowanie serwerem zmniejszylo sie 3 krotnie, a o zyskach nawet nie wspominam.

Spolecznosc Tibijska :)
 
To może wiecie, czy należy zgłaszać dg i płacić 1k za zarobek za ots?
Czy jak to wygląda jesli uzyskuję przychody z paypala do 100 zł w miesiąc?
 
Back
Top