• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Alveria 24/7 Dedyk

maara

Im N00b xD
Joined
Sep 13, 2008
Messages
19
Reaction score
0
logo.png

Rates:
Exp: 12000x.
Skills: 250x.
Magic Level 100x.
Loot: 10x.
Dane do Connection:

IP: alveria.otos.pl
Port: 7172.
Klient: 8.42.
Troche o Serverze:

Ponad 70 sprawnych QUESTOW.
Ponad 8000 monster Spawn.
Nowe czary.
Skrypty dla !aol, !bless, !spells.
Server dedykowany, 0 lagow i freezow.
Ogarnieta EKIPA! Co tydzien wieksze update, prace jednak trwaja dzien w dzien.
Unikalny layout accmaker. Nonstop polepszany.
Zapraszamy Ekipa AlveriaOTS.​
 
powiedz mi jedno, kogo to obchodzi? pozatym jak piszesz na polskim podforum to nie uzywaj angielskiego, bo chcesz byc uwazanym chyba za jakiegos pro, a to tylko wyglada "niesmacznie"
 
Troche o Serverze . Hah :) A nie lepiej była napisać informacje o serwerze??
Ogarnieta EKIPA! Potrafisz rozbawić , zapisz się do cyrku ;D
 
Last edited:
Najlepszy na swiecie konkurs jaki widziałem
13 Jun 2009 - Konkurs

13.06 do 20.06 3 pierwsze osoby ktore wysla najwiecej sms-ow dostana nagrody jedyne na servie i zostana zapisane w pomniku slawy moze cos jeszcze dodam zapraszam do konkursu

Posted by GOD Alveria
Nie ma kasy to wyslij smsa noobie bo zadlugo grasza za free na moim serwie a mam go tylko aby na nim zarabiac
 
Ty no ten konkurs to mnie dobił prawie zasypiałem a po przeczytaniu tego nie moge wytrzymać z brechtu ;p nie no otek kozak! jakiego nigdy nie widziałem ;d ale nie ma co to np też mi się podoba:
Code:
Download Tibia Loader! Wystarczy ze sciagniesz raz na 3 dni po sciagnieciu mozesz usunac dziekuje
Nie no kolo wymiata ;d obiecuje, że codziennie odwiedze Twoją strone żeby poczytać newsy ;p pozdrawiam i powodzenia w rozwoju otka ;p
 
Back
Top