• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Alveria New Map 8.54 24/7 [POLAND] [8.54]

ceffe

alveria.eots.pl
Joined
Nov 7, 2009
Messages
24
Reaction score
0
WEB/ACC/IP : alveria.eots.pl
Klient : 8.54
Port : 7171

PVP 100 LV!


Witam Wszystkich!
Mam dla was wspaniałą wiadomość Alveria znowu rusza! Wiem , że już znudziło wam się granie na naszym OTS i was rozumiem! Ale teraz już nie będzie żadnego resetu charów itp! Posiadamy nową mapkę! Na której znajduje się wiele nowych Expowisk , Questów , Vip nowe Potwory , Czary! Jak wbijecie na ots pomyślicie pewnie że nasza mapa to plagiat Moon Ots ale sam autor mapy wrzucił ją na otlanda więc proszę o to abyście nie osądzali mnie o kradzież gdyż to kradzieżą nie jest , mapa została udostępniona przez autora.(mapy tibii nie mają licencji , gdyby tak było nie było by żadnego ots np. z rl map)

Alveria New - Latest News

beeaua.png


11l38nc.png

EXP:​

sowdqo.png

Skills: 60x
Magic: 30x
Loot: 4
Spawn: 2

Balans profesji!
Vip Area!
Sms shop!
Wiele Questow!
Ponad 70 Expowisk!
Nowe Potwory!
Nowe Itemy!
Nieskończona Amunicja!
Nieskończone Runy!
Nieskończone Poty!
Nowe Czary


WEB/ACC/IP : alveria.eots.pl
Klient : 8.54
Port : 7171

PVP 100 LV!

ZAPRASZAMY!
 
Nice,Good luck,Rep++ for rep++ leave ur name so I can rep++ u back :D
 
xd

Witam wszystkich gram na tym ots moj nick to Arab.
Osobiscie mysle ze ten ots jest spox gm nie daje lvl i eq... tak jak na innych noobskich.
Ots 24h/7 mapka fajna.
Bardzo Mi sie na nim podoba daje 10/10
 
Mapka super! duzo fajnych expowisk, jest przy czym spedzic czas :D nowe ciekawe questy, sms shop tez niczego sobie ;) POLECAM!
 
Zajebista mapka, wesoła atmosfera mili gm-owie czego chcieć więcej?? :)Polecam bardzo fajny ots
 
Back
Top