• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Android OS

Aeven


Joined
Dec 29, 2010
Messages
335
Reaction score
4
Yo.
Jak wiadomo większość ludzi w tej chwili decyduje się na kupno smartfona, aby uzyskać mobilny dostęp do internetu itd. Postanowiłem więc, że założę wątek ogólny na temat systemu operacyjnego jakim jest Android.

Mam też pytanie do osób które pobierają gry/aplikacje - znacie może jakieś ciekawe strony gdzie można za darmo pobierać .apk nawet te płatne i ciekawe gry/appki?

Pozdro,
Aeven
 
Windows Phone, nie żaden android pff., a jak nie stać cię na fon z WP 7+ to Symbian!
 
Windows Phone, nie żaden android pff., a jak nie stać cię na fon z WP 7+ to Symbian!
Hahaha, Symbian, a to dobre. Era Symbiana się już dawno skończyła, gdzie Ty żyjesz?
 
Ja też jestem na Windows Phone.
 
android ofc, korzystam z tej krainy mlekiem i miodem płynącej na co dzień, szkoda tylko że bateria tak zdycha szybko. Telefon LG P-500.
 
ja pierdolę... kiedyś to jak ktoś miał snake'a na telefonie to były kurwa wielkie oczy, a teraz to jak nie ma się miliona gier to płacz.. ja pierdolę...
 
seminari kiedyś mieć komórkę w ogóle to wielkie oczy były a teraz to ludzie laptopy ze sobą noszą
 
wiem wiem, jeszcze mam kumpla co nosi starego fona, chyba nokie, z czarno-białym wyświetlaczem :D
hehe kiedyś to pamiętam, ktoś miał kolorowy wyświetlacz to Woooo

teraz to się oczekuje, że nam telefon kawę przyniesie
 
Back
Top