• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Anty kick by Cipsoft

"Druids and sorcerers will be kicked out of the game after 40 seconds, paladins after 50 seconds, knights and characters without a vocation after 60 seconds."
Nie rozumiem twojego pierwszego posta. Nie gram w ten shit ale się wypowiem: i tak dużo to nie zmieni, bo te 40 sekund prawie zawsze wystarczy żeby zginąć.
 
"Druids and sorcerers will be kicked out of the game after 40 seconds, paladins after 50 seconds, knights and characters without a vocation after 60 seconds."
Nie rozumiem twojego pierwszego posta. Nie gram w ten shit ale się wypowiem: i tak dużo to nie zmieni, bo te 40 sekund prawie zawsze wystarczy żeby zginąć.
Wczoraj wieczorem mnie to uratowało na moim cash maker (110) ek na cultach wolny resp prąd wyjebało w całym mieście wkurwiony wbijam na pc myślę "pewnie decha" wbijam po 2h patrze a tutaj oo żyje i miałem jakies 400hp przez te 10sec sie wypotowałem i nie padłem więc dobry ten ich system :)
 
no tak jedynie to bedzie ratowac bot najtów na jakis gównach wlasnie typu cult, mag w ten czas i tak by padł 3 razy
 
Hmmm, na moim zdaniem fajna rzecz. Tibijscy graczy, szczególnie Ci z polski często skarżą się na kicki, przez co często padają. Pamiętam jak kiedyś grałem, mieliśmy TEAM 50 osób, z czego 10 dziennie płakało że padło już 5x, przez kicki neta...
 
Zajebiste !
Testowalem.

Dalem xloga na potowrze kumpel patrzal z +1 floora
i potwor zadal mi 1hita i odszedl.

Pvp to nie zjebie bo postac sorc/druid 40sec/pal 50 /kina 60 sec dopiero dostaje kicka!
W koncu cipsoft sie popisal.
 
ale pewnie to jest tak jak z exitem, (exit kickał z gry chyba po 30 sekundach czy 60) :D

ale exit nie działał jak uderzyłeś gracza (tzn można było dać exita, ale nie kickało wtedy po 30 lub 60 sekundach, tylko postać stała dopóki miałeś pz za atakowanie graczy)
 
Back
Top