• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

aplikacja *.exe

redbull915

I learn...
Joined
Oct 10, 2008
Messages
235
Reaction score
0
Location
Poland/Radom
Zacznę od życzeń wszystkiego najlepszego Panią i Paną.
Mam takie pytanie czy da się zrobić z kilku plików (mam tu na myśli aplikacje klienta) w jeden plik *.exe który odpalił by w środku tego pliku aplikacje która by się tam ów znajdowała. Nie myślcie że nie szukałem odpowiedzi ale matka google prawdy mi nie powiedziała dla tego kieruje się wyższe sfer ludzkiej inteligencji. Taka aplikacja jest już ale nie wiem czy warto zdradzać.
 
Zacznę od życzeń wszystkiego najlepszego Panią i Paną.
Mam takie pytanie czy da się zrobić z kilku plików (mam tu na myśli aplikacje klienta) w jeden plik *.exe który odpalił by w środku tego pliku aplikacje która by się tam ów znajdowała. Nie myślcie że nie szukałem odpowiedzi ale matka google prawdy mi nie powiedziała dla tego kieruje się wyższe sfer ludzkiej inteligencji. Taka aplikacja jest już ale nie wiem czy warto zdradzać.

to słabo szukałeś u cioci google
 
Dzięki. Ciebie nikt nie prosił o odpisywanie mi na mój post bzdurny dzieciaku bez rodziców rzal mi cie.
 
Back
Top Bottom