• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ataki ddos

analizer

New Member
Joined
Apr 13, 2011
Messages
63
Reaction score
2
Witam, mialem server w ovh ale tam niestety zablokowali mi dedyka za to, ze ktos atakowal mnie ddosem więc kupilem sobie vps w hosteamie no ale tutaj też mnie ddosują a niby tu zabezpiezcone mają. Czy ktos wie co jest grane lub jak sie dodatkowo zabezpieczyc?:eek:
 
chodzi o to ze hosteam niby zabezpiecza przed syn flood i udp flood wiec nie wiem co jest grane
 
A co sie dokladnie dzieje gracze mowia ze sa lagi /kicki a potwory sie normalnie ruszaja ?
 
Dogadaj się i dopłać za procka ;]
 
@ Aleh, jeżeli masz kogoś zniechęcać do otsów to się lepiej nie udzielaj. Bo i tak Twoja każda odpowiedź jest nie stosowna i bez użytku w tym temacie.
Co do tematu, nie znam sie na tym dobrze, ale poszukaj w necie jak zablokować IP atakujące Cię.

Pozdrawiam!
 
@ Aleh, jeżeli masz kogoś zniechęcać do otsów to się lepiej nie udzielaj. Bo i tak Twoja każda odpowiedź jest nie stosowna i bez użytku w tym temacie.
Co do tematu, nie znam sie na tym dobrze, ale poszukaj w necie jak zablokować IP atakujące Cię.

Pozdrawiam!
heh to po co się wypowiadasz skoro nie "znasz się na tym dobrze"?
 
i teraz obydwaj się wypowiadacie i obydwaj chyba zostaniecie bez odpowiedzi

ja też, ale przynajmniej próbowałem załagodzić tą dyskusję
 
@ten co go ciskaja
Jeżeli atak występuje z jednego ip to nic prostszego jak zablokowac w iptables
 
Last edited by a moderator:
@up
como você sabe que você vai encontrar o proprietário do ots?
escreva para otland apoio....

@ten co go ciskaja
Jeżeli atak występuje z jednego ip to nic prostszego jak zablokowac w iptables

udp nie wytniesz :cool:
 
Back
Top