• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ATOS [ 7.6 ] Rekrutacja.

Karan1018

Prof. Salvia Trip ;]
Joined
Nov 5, 2008
Messages
232
Reaction score
15
Location
Poland
logo2zx.jpg




Witam serdecznie wszystkich użytkowników Otland.net.
Nasza ekipa ma zaszczyt przedstawić "ATOS Project"

Zacznijmy od podstawowych informacji, zamierzamy zacząć pracę nad serwerem 7.6 rpg.
Będzie to dosłownie rpg'owy serwer z mnożnikiem expa na poziomie 3-5.
Przygotujemy dużą ilość ciekawych i interesujących questów, które na pewno przypadną Ci do gustu. Mapa ( chyba najważniejsza sprawa ) to oczywiście będzie nasze arcydzieło , niektóre tereny już mamy gotowe, ale oczywiście nadal wymagają one wielu prac i poprawek.

W związku z rozpoczęciem prac nad projektem ogłaszamy rekrutacje.
Jeżeli chcesz i jesteś w stanie nam pomóc zapraszamy!
Oczywiście bądźmy szczerzy rekrutacja jest bardzo ścisła i wymagająca.

Aby złożyć podanie zapraszamy tutaj: Rekrutacja

Na więcej informacji zapraszamy już niedługo, pozdrawiamy ekipa Otfans.pl
 
logo2zx.jpg




Witam serdecznie wszystkich użytkowników Otfans.pl i naszych stałych gości.
Nasza ekipa ma zaszczyt przedstawić "ATOS Project"

Zacznijmy od podstawowych informacji, zamierzamy zacząć pracę nad serwerem 7.6 rpg.
Będzie to dosłownie rpg'owy serwer z mnożnikiem expa na poziomie 3-5.
Przygotujemy dużą ilość ciekawych i interesujących questów, które na pewno przypadną Ci do gustu. Mapa ( chyba najważniejsza sprawa ) to oczywiście będzie nasze arcydzieło , niektóre tereny już mamy gotowe, ale oczywiście nadal wymagają one wielu prac i poprawek.

W związku z rozpoczęciem prac nad projektem ogłaszamy rekrutacje.
Jeżeli chcesz i jesteś w stanie nam pomóc zapraszamy!
Oczywiście bądźmy szczerzy rekrutacja jest bardzo ścisła i wymagająca.

Aby złożyć podanie zapraszamy tutaj: Rekrutacja

Na więcej informacji zapraszamy już niedługo, pozdrawiamy ekipa Otfans.pl


szczerze to nie jestem userem otfans.pl, nawet nie wiem co to jest, wiec sie tak tutaj nie zwracaj bo nie zamierzam byc obrazany
 
Przepraszam ale informacje kopiowałem i zapomniałem zmienić.
Mój błąd wybacz.
 
Nie pogardzimy żadną pomocną dłonią, jesteśmy otwarci na propozycje i nowych członków ekipy.
 
Szukamy osób które lubią robić to w czym są dobre i traktują to jako hobby a nie dopływ gotówki ^^
 
A kto Ci w tych czasach z otsem pomoże za darmo jak postawi sobie własny i zarobi krocie? No chyba, że szukasz nie ogarniętych ludzi którzy nie maja pojęcia co robią - wtedy za darmo, a Ty ich wszystkiego nauczysz. Ale czy to się opłaca? Nauczysz, a on potem i tak postawi swój ots, Twój oleje a sam zarobi dzięki Twoim lekcjom. A za kase - nie ma czasu na własny pierwszy lub kolejny ots i wtedy dorobi sobie u Ciebie. Poza pomocą nie licz tutaj na ekipe otsa. Jedyną osobą która coś tutaj robi dla ludzi jest elf, no i jego ekipa (nie wiem jak dużo i często mu pomagają, ale jednak).
 
Przecież to logiczne, że nikt Ci za darmo nic nie zrobi.
Chyba że tak jak Kleksu napisał, że jakiś nieogarnięty newbie.

Po co ktoś ma za darmo robić coś na czym się wzbogacisz.
Takie osoby w 99% robią swoje projekty.
Dlaczego?
Bo umieją, a łączenie hobby z wypłatą jest przyjemniejsze niż zwykłe darmowe hobby.

Peace!
 
No tak , zgadza się. Lecz w takich projektach można się wiele nauczyć od innych. Nawet jeśli już uważasz się za tego pro ;)
 
@up(*2)
Wybacz, ale mimo moich beznadziejnych ocen z j. polskiego - Lecz na początku zdania nie jest poprawne (o ile nie jest czasownikiem np. Lecz się! :D).

można się wiele nauczyć od innych
No tak - Ja jestem pro i pomagam noobkom. Pytanie czego można nauczyć się od noob'ków :)? (tj. sugeruje, że o ile szukacie skryptera lua to sami LUA nie umiecie - czego, więc nauczy się pro LUA-Majster od "lead-admina" i "head-admina" którzy "zarządzają" serwerem?)

@up
Rep+, inteligentnie.

http://serwistlumacza.com/content/view/121/
"Proszę 20 deko szynki, lecz niekrojonej"
ćFFiczyć ;o
 
Back
Top