• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Auto detect combo bot skrypt

Drakos135112

New Member
Joined
Nov 14, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Witam poszukuje w pełni działającego skeyptu "Auto detect combo bot", ten z otlandu nie dziala


Pozdrawiam
 
Ja mogę za 10 zł (zł jest tańsze niż euro) :)
ale ja mam 100% wykrywalności prawdziwej z wykrywaniem kto jest leaderem miszczuniu, skrypt rozdaje notatki, 3 notatki = ban, z uwzględnieniem, że mogło być odliczane combo. : )
 
ale ja mam 100% wykrywalności prawdziwej z wykrywaniem kto jest leaderem miszczuniu, skrypt rozdaje notatki, 3 notatki = ban, z uwzględnieniem, że mogło być odliczane combo. : )


a to ok, bo ja poprostu zrobiłem na polaka i zmieniłem w effekcie SD runki na jakiś inny efekt i już kombo bot nie działa xd, mniej pierdolenia w jakieś notatki sratki xd, pewnie sprawdzasz odstępy po uderzeniu w target, w sensie leader = x i jeśli inni graczy mają tyle samo x + y czas to wtedy ban tak? niewiem jak to masz, mogę się tylko domyślać, może bym sam zrobił coś podobnego, ale nie opłaca się zbyt, no chyba, że tak jak Ty bym robił war server, ale na to raczej się nie zanosi ;d
 
Azi chętnie kupie , odezwę sie 15 jak dostane kase z smsów . Potrzebuje jeszcze 2 skrpty :
1 Blokowanie follow na mc
2Gracz na mc nie może bić tego samego playera czyli najlepiej zeby dało sie ustawić od ilu mc , np 3 postacie na mc chca ubic danego gracza lecz 3-ecia postać nie zadaj już hitów ponieważ system wykryl ze to trzeci mc który bije danego gracza
 
Azi chętnie kupie , odezwę sie 15 jak dostane kase z smsów . Potrzebuje jeszcze 2 skrpty :
1 Blokowanie follow na mc
2Gracz na mc nie może bić tego samego playera czyli najlepiej zeby dało sie ustawić od ilu mc , np 3 postacie na mc chca ubic danego gracza lecz 3-ecia postać nie zadaj już hitów ponieważ system wykryl ze to trzeci mc który bije danego gracza

Tylko pytanie co np. się stanie gdy tych 4 mck'ów ustawi sobie combo ue ? bo to działa też w dwie strony, że każdy z tych MC dostanie obrażenia tylko od 2 swoich mc, bo 3 i 4 się wtedy nie liczy.. przez co np. czyszczenie questów stanie się dużo łatwiejsze, walną spam ue'ków i wyjebane, to samo na większych bitwach będzie.
 
Potrzebuje skrypt na blokowanie z sd , ue moze byc

//Co do skryptu Azi-ego moge kupic w tym tygodniu ale teraz nie wiem jak sie z Azi-m skontaktowac :) , bo niestety dostał bana :(
 
Last edited:
skątaktować
Ja też dał bym ci bana za pisanie takich herezji.


Jaki masz błąd w tym Auto detect combo z Otlandu? Masz w ogóle jakiś błąd?
 
Potrzebuje skrypt na blokowanie z sd , ue moze byc

//Co do skryptu Azi-ego moge kupic w tym tygodniu ale teraz nie wiem jak sie z Azi-m skątaktować :) , bo niestety dostał bana :(
Azi here, jak chcesz potwierdzenia to msn z sygnaturki, enjoy!
 
Znaczy w logach pusto , jak ustawie ze od 2+ playerow uzywajacych cl ma blokowac to blokuje takze normalnych graczy na warach bez cl i to bardzo czesto , praktycznie caly czas a jak ustawie np ze od 4 to nawet moze byc 10 osob na cl , rownoczesnie udezyc animacja sie pokaze ze bylo cl ale nie zablokuje :(
 
te wszystkie systemy to chuja warte są, jak skrypt może odróżnić combo leader w bocie, od dobrego odliczania? fakt odliczenie powinno dać inne przedziały czasowe niż taki combo bot, ale czasem wpadają buły idealne, a wtedy jak taki skrypt zablokuje to na warze, to taki dobrze zgrany team ostro się wkurwi.

tak samo z anty paraliżem, fakt można ustawić tak jak bot wali czyli, że nie ściąga nam paraliża po exurze, jeśli rzuciliśmy exurę np. do 1.4 czasu od paraliżu.. bo ponoć w takim przedziale walą boty.. chociaż w bocie to i tak da się ominąć (niewiem jak z elfem, ale w tibiabot ng mi się udało)

to to wkurwia ludzi gdy np. sami z hotkeya to zrobią, a tu dupa nadal masz parala bo poprostu system zablokował... to debilizm trochę jest, bo fakt eliminujecie trochę tych botów, ale tych sprytniejszych i tak nie, a za to eliminujecie "skille" lepszych graczy.


btw. co do kontaktu do Aziego to napisz na prv to mogę Cię z nim skontaktować.
 
btw. co do kontaktu do Aziego to napisz na prv to mogę Cię z nim skontaktować.
do 3 maja jestem na tym zacnym koncie ;)

btw. mój system polega na tym:
- combo = podejrzenie o combo leadera, jeżeli po nim nie poleci kolejne combo znika podejrzenie, jeżeli poleci = podejrzenie drugiego stopnia.
i jeżeli poleci kolejne combo uznaje comboleader i wysyła warna, jeżeli nie poleci combo spada się jako podejrzany.

ofc. odliczanie też trwa, więc jedno po drugim combo można używać co 5 sekund (można skonfigurować inny czas), wtedy się nie skacze wyżej : )



#down
chuj-ci-w-ryj-pl-ffffff-1
oj zm1q, jesteś kurwa nikim, odpowiedziałem ci ostatnio tak dobitnie, że się na bana załapałem za takiego leszcza.
Jak chcesz do mnie skakać to musisz się nauczyć latać, bra!
 
Last edited:
do 3 maja jestem na tym zacnym koncie ;)

btw. mój system polega na tym:
- combo = podejrzenie o combo leadera, jeżeli po nim nie poleci kolejne combo znika podejrzenie, jeżeli poleci = podejrzenie drugiego stopnia.
i jeżeli poleci kolejne combo uznaje comboleader i wysyła warna, jeżeli nie poleci combo spada się jako podejrzany.

ofc. odliczanie też trwa, więc jedno po drugim combo można używać co 5 sekund (można skonfigurować inny czas), wtedy się nie skacze wyżej : )

chuj-ci-w-ryj-pl-ffffff-1


@up

oj zm1q, jesteś kurwa nikim, odpowiedziałem ci ostatnio tak dobitnie, że się na bana załapałem za takiego leszcza.
Jak chcesz do mnie skakać to musisz się nauczyć latać, bra!

Nie jestem nikim, jestem zwykłym chłopakiem który wychodzi z domu.. Latać nauczyłem się już dawno temu bo po co jeździć jak można latać (rozjebany mózg).

Idź zajebać wiadro bo widzę na ciśnieniu jesteś!


@down
takie rzeczy na pw się załatwia chyba że idziesz w posty :blink:
 
Last edited:
Azi :czekam za przelewem , jak tylko dostane to sie skontaktuje z toba , co do tych systemów :
1 Blokowanie follow na mc
2Gracz na mc nie może bić tego samego playera czyli najlepiej zeby dało sie ustawić od ilu mc , np 3 postacie na mc chca ubic danego gracza lecz 3-ecia postać nie zadaj już hitów ponieważ system wykryl ze to trzeci mc który bije danego gracza
Głównie szukam system który opisałem w pkt 2, system moze tylko blokować lgraczy którzy bija z sd
 

Similar threads

Back
Top