• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Avesta Outfit Bug

Status
Not open for further replies.

Erevius

It Was A Good Day
Joined
Feb 12, 2010
Messages
157
Reaction score
7
Location
Poland/Olsztyn
Gdy zmieniam outfit na tym samym piętrze co inny gracz, to outfit normalnie się zmienia. Lecz jednak, gdy stoję niżej lub wyżej niż drugi gracz to outfit pozostaje taki sam. Outfit zmieni się dopiero gdy oddalę się od gracza aż straci mnie z ekranu i ponownie się pojawię :p.
Przed zmianą outfitów dwoma postaciami:
scaled.php


A teraz po zmianie outfitów dwoma postaciami
scaled.php


Przeszukałem źródła mojej przerobionej avesty, lecz i tak zauważyłem, że błąd istnieje także w najnowszej wersjii Ferrus'a pod 7.4 lub 7.6.
Jakieś sugestie?
 
Wydaje mi się że trzeba pogrzebać w funkcji getSpectators (czy jakoś tak), powinna być w game.cpp lub map.cpp - miłego grzebania :)
 
Dzięki już naprawiłem. Sęk nie siedział w samej funkcji getSpectators lecz w "internalCreatureChangeOutfit". Tam "spektatorzy" byli źle skonfigurowani. Dzięki za podpowiedź :p REP++
#Topic
DO ZAMKNIĘCIA
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top