• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

AZ.PL przekierowywanie...

Kuczmen

New Member
Joined
Aug 19, 2008
Messages
103
Reaction score
0
Witam.
Kupiłem domenę w az.pl i mam następujący problem. Ustawiłem przekierowanie na mój adres ip(taki jak mam na dedyku) i mam następujący problem:

po wpisaniu mojanazwa.pl w pasku przeglądarki pojawia mi się moja strona ale mojanazwa.pl zostaje zastąpiona ip cyfrowym. Przez to nikt nie może łączyć się z moim OTS'em za pośrednictwem domeny tylko musi korzystać z ip cyfrowego. Słyszałem, że to trzeba jakieś DNS'y ustawiać ale ja nie wiem jak to zrobić i zwracam się do Was z prośbą o pomoc.

Pozdrawiam.


JUŻ SOBIE PORADZIŁEM. DO ZAMKNIĘCIA!
 
Last edited:
Skoro JUZ SOBIE PORADZILES to mozesz napisac jak sobie poradziles tak, zeby inni wiedzieli...
 
Niestety sobie nie poradziłem. Bo w ipchangerze jak dam ta moja domene to nie chce laczyc. Prosze o pomoc.
 
AZ.pl ma zajebiście ułomny panel konfiguracji, polecam nazwa.pl ;'d

Wchodzisz w panel klienta na az.pl potem
Code:
Przekierowanie na IP lub URL

Potem wyświetlą Ci się twoje domeny, na wybranej klikasz
Code:
Przekieruj

Teraz:
Code:
Przekieruj na URL/IP
Tu wpisujesz IP swojego dedyka

Code:
Typ przekierowania
301 stałe

Potem już nic nie zaznaczaj i
Code:
zapisz
 
AZ.pl ma zajebiście ułomny panel konfiguracji, polecam nazwa.pl ;'d

Wchodzisz w panel klienta na az.pl potem
Code:
Przekierowanie na IP lub URL

Potem wyświetlą Ci się twoje domeny, na wybranej klikasz
Code:
Przekieruj

Teraz:
Code:
Przekieruj na URL/IP
Tu wpisujesz IP swojego dedyka

Code:
Typ przekierowania
301 stałe

Potem już nic nie zaznaczaj i
Code:
zapisz

Dzieki vDk ale jak tak robilem to mi w adresie wyskakiwaly cyferki. Ale juz to zrobilem. Dzieki za dobre checi.
 
polska szara rzeczywistość wszystko by chcieli mieć podane na tacy a samemu pomóc to już nie.
Mistrzu, kiedy zobaczylem ten temat to autor juz edytowal posta. Wkurza mnie to, ze ktos prosi o pomoc, a pozniej pisze "o, juz mi sie udalo". Ktos korzystajacy z wyszukiwarki natrafia pozniej na nascie tematow, z ktorych 90% to tematy "juz sobie pomoglem, do zamkniecia". A problemu nawet nie czytalem skoro napisal, ze juz go rozwiazal. Gz.
 
Mistrzu, kiedy zobaczylem ten temat to autor juz edytowal posta. Wkurza mnie to, ze ktos prosi o pomoc, a pozniej pisze "o, juz mi sie udalo". Ktos korzystajacy z wyszukiwarki natrafia pozniej na nascie tematow, z ktorych 90% to tematy "juz sobie pomoglem, do zamkniecia". A problemu nawet nie czytalem skoro napisal, ze juz go rozwiazal. Gz.

mi o to samo chodziło....
 
Back
Top