• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bald w silniku

Status
Not open for further replies.

lisexlca

New Member
Joined
Jan 4, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Location
gießen/legnica
witam wywala mi taki błąd w silniku pomoże ktoś??

[30/04/2010 15:20:26] mysql_real_query(): UPDATE `players` SET `onlinetimetoday`=players.onlinetimetoday+60, `onlinetimeall`=players.onlinetimeall+60 WHERE `online` = 1; - MYSQL ERROR: Unknown column 'onlinetimetoday' in 'field list' (1054)
[30/04/2010 15:21:27] mysql_real_query(): UPDATE `players` SET `onlinetimetoday`=players.onlinetimetoday+60, `onlinetimeall`=players.onlinetimeall+60 WHERE `online` = 1; - MYSQL ERROR: Unknown column 'onlinetimetoday' in 'field list' (1054)
[30/04/2010 15:22:28] mysql_real_query(): UPDATE `players` SET `onlinetimetoday`=players.onlinetimetoday+60, `onlinetimeall`=players.onlinetimeall+60 WHERE `online` = 1; - MYSQL ERROR: Unknown column 'onlinetimetoday' in 'field list' (1054)


Proszę o to zapytanie!!
 
Last edited:
To se je znajdz albo sam napisz, nie umiesz twoj problem.
 
wiem ze nie mam zapytania !!!

Pudło, nie masz pola(pól), zapytanie to wpisujesz, wykonujesz i już go nie ma..

Pomyśl sam, jak dodaje się pola do tabeli? Co silnik trzyma w tym polu? Jakiego powinno być typu? Odrobina pomyślunku i dasz rade :peace:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top