• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ban him ;)

cb tez nie znam mozesz mi conajwyzej gosciu grzybki donosic na warzone 2 ze starym i przestan sie poczuwac bo ci matule wyjasnie na a4
 
A chuj ci do zabijamy mam spine z toba a ty z zabijamy wyjeżdżasz a to ze oszukuje to jest jego sposób na zarobek , a to ze dales sie wyjebac to 2 sprawa A TY OMEL UWAL SIE NA PIZDE I NAWET NIE MRUGNIJ
 
To po co on sie tu wypowiada? Ja z toba nie mam o czym rozmawiac, wiem jaki jestes i starczy
 
Jakos ty mnie tu oskarzyles i on ze was okradlem mimo ze to wy mnie ojebaliscie <3
 
Na chuj omel sie odywasz jak to cie nie dotyczy wypierdalaj do tej maskowi swojej ale i tak nic nie ugrasz ,jedyne co umiesz to ava na 3 i jazda
 
Moze i bylem od zarabiania kasy (dla mnie lepiej to wyszlo) ale ty jestes cwelem nadal :( Dobra, szkoda czasu na cb randomie (wpisz se w google bo pewnie nie wiesz co to znaczy)
 
Idz do elektryka sie edukować moze cos ci to da, tyle ile zarobiłem to ty na oczy nie widziałeś
 
Dealer dont understand any english words so I must write in pl (he is noob)
 
zamknijcie kurwa pizde obaj bo typki sie nadaja do pchania karuzeli najwyżej
 
utakj pizde jebany trzynastolatku bo nikt ci nie dal prawa glosu btw twoj glos mowil sam za siebie
 
Back
Top