• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ban na MAC lub ban permanentny na iptables.

Status
Not open for further replies.

legolas23

New Member
Joined
Jan 8, 2009
Messages
537
Reaction score
3
Witam.

Czy jest możliwość zbanowania osoby na MAC adress poprzez Debiana(lenny)?

Druga sprawa:

Banuje kolesia przez iptables komendą

iptables -A INPUT -s 94.23.231.184 -j DROP

Jednak po 5 min ustawienie to znika z regułki iptables, czemu się tak dzieje?

Repik za pomoc.

Pozdrawiam
Lego
 
niemartw sie mam w zapasie jeszcze 10 bp firewolkow :D
 
@legolas
jak Ci klonuja itemy to znajdz przyczyne zamiast banowac na iptables.
 
klonowali wczesniej ;p / teraz ktoś DDosuje strone dedykiem i mini botnetem.

Tak ogólnie to w ciągu miesiąca poznałem chyba wszystkie znane przez dzieciarnie bugi tfsa/gęsiora etc. ;p
 
Last edited:
Pff to ze je wykorzystujemy "bo są" nie znaczy ze jesteśmy dzieciarnią :)
Przynajmniej dzięki nam to poznałeś bo równie dobrze mogliśmy porozdawać po cichu pkt lub itemki xd Ale fajniejszą zabawą było stanie miedzy 50'sięcioma osobami piszącymi "TUTAJ PROSZĘ" Teraz już wiem co tak bawiło ludzi którzy tym bugiem + dodatkowy ddos rozwalili naszego ots'a.

__________________________

Jak widzisz postawienie otsa to nie tylko poprawienie jakiś śmieci puszczenie na listę otsów i tyle. W tym jego tfsie jest około 10 bugów. :)
 
fajna te vexoria jeszcze 20 bp firewalkerow mam :D

chyba juz zapomniales jak ci rozjebalismy otsa tego nooo rl map co?:) a teraz slabszemu typowi klonuujesz fw kozak z ciebie widze.Przepros za twarz i spadaj bo inaczej powiem mu o bugu z p........ taaaaak takk p....... ktorym twojego ot wtedy jeszcze 350 osob wykonczylismy :)
 
Ja pierdole, banda dzieciakow lansuje sie, ze zna "sposoby" na crashowanie o_O!
 
Kirpic wasza przewaga to jedynie ddosy :]

Ktore i tak łatwo zablokować...ale nie każdy kto zaczyna z otsami to wie.
 
iptables -I INPUT -p tcp --dport 80 -m connlimit --connlimit-above 50 --connlimit-mask 32 -j DROP

Taka linijka do iptables, a botnet masz w 90% z głowy. Czemu się czyści, idk. U mnie znikają one po restarcie dedyka. ^^
 
firewalla w bashu? a w sh nie mozna? :(

@masteuszx
dodaj sobie jeszcze hashlimit,
pozatym polecam dac regulke bez konkretnego portu bo na pewno masz tam jeszcze jakies uslugi otwarte, ktore mozna zdosowac.
 
Mam zablokowane wszystkie porty, prócz otsa i takich ważniejszych rzeczy, jak poczta =(.

@upup
Mam, blokuje on wszystkie SYN/INVALIDy wszystkie + 6/minute ICMP ;).
 
chyba juz zapomniales jak ci rozjebalismy otsa tego nooo rl map co?:) a teraz slabszemu typowi klonuujesz fw kozak z ciebie widze.Przepros za twarz i spadaj bo inaczej powiem mu o bugu z p........ taaaaak takk p....... ktorym twojego ot wtedy jeszcze 350 osob wykonczylismy :)

hackme.pl tam może Cie polubią za twoje wyszukane sposoby haxx0wania
 
Ja pierdole ludzie, chłop zadał pytanie a wy sie lansicie, że macie poklonowane itemy, chuj fajni jesteście ale to sobie piszcie na tnet
iptables -I INPUT -p all -s TUTAJ_IP_GOŚCIA -j DROP

btw. vDk twój ots też nie jest idealny :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Back
Top