• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

ban na otservlist.org

Status
Not open for further replies.

zduna

Banned User
Joined
May 3, 2010
Messages
201
Reaction score
0
sprawa ma sie tak.

Dostalem bana za spoof, napisalem do admina, zdjal
Dostalem bana za spoof, poczekalem 30 dni, zszedl
Dostalem bana za spoof do 2016

Admin nie odpisuje, jest jakas szansa na unban ?
 
3x spoofować i się niczego nie nauczyć i chcieć unbana jeszcze? : /
to tak jakbyś skoczył z mostu, przeżył, odzyskał sprawność i znowu skoczył i znów odzyskał sprawność, a za trzecim razem byś żądał zmartwychwstania, ale w piekle ja panuję więc bym se ciebie zatrzymał :>
 
3x spoofować i się niczego nie nauczyć i chcieć unbana jeszcze? : /
to tak jakbyś skoczył z mostu, przeżył, odzyskał sprawność i znowu skoczył i znów odzyskał sprawność, a za trzecim razem byś żądał zmartwychwstania, ale w piekle ja panuję więc bym se ciebie zatrzymał :>

Co ku***?
Jeśli zasłużyłeś na te bany to wątpię żeby zdjął.
 
sprawa ma sie tak.

Dostalem bana za spoof, napisalem do admina, zdjal
Dostalem bana za spoof, poczekalem 30 dni, zszedl
Dostalem bana za spoof do 2016

Admin nie odpisuje, jest jakas szansa na unban ?

Kup nowe ip , zrób nowe konto na otservliscie , nie spoofuj nigdy więcej - i po kłopocie.
 
Chyba po to jest ta kara miesieczna za spoof a nie 4 lata po 2 banie
 
sprawa ma sie tak.

Dostalem bana za spoof, napisalem do admina, zdjal
Dostalem bana za spoof, poczekalem 30 dni, zszedl
Dostalem bana za spoof do 2016

Admin nie odpisuje, jest jakas szansa na unban ?

Taniej Ci wyjdzie kupić nowe ip i domene niż płacić za unbana.


@down

Przy odpowiednich funduszach byś się złamał na pewno ;)
 
Last edited by a moderator:
Taniej Ci wyjdzie kupić nowe ip i domene niż płacić za unbana.
a u kogo chcesz zaplacic za tego unbana? bo sorry, ale na otservlist takiej opcji nie ma... :)
 
Bardzo fajnie ze xinn czasem nawet nie sprawdzi serva i banuje wszystkie danego uzytkownika - dzisiejsze banowanie o 16....
 
Bardzo fajnie ze xinn czasem nawet nie sprawdzi serva i banuje wszystkie danego uzytkownika - dzisiejsze banowanie o 16....


Taaa, na tym Twoim evotku 30 osób nie gra, a na liście masz 250. To gówno powinno być zbanowane dożywotnio.
 
Bartastkd - 30 os? 30os. to jest w miescie , z 80 expi , 20 questy a reszta trainy , czesc napewno na nologach..

@Edit
A i tak najbardziej mi sie podoba ze xinn dowalil sie do PL serverow , a BR stoja na spoofie tak jak im sie podoba.. od kilku miechow spoof a xinn ma to w dupie.
 
Lukanio, naprawde nie chcialo mi sie sprawdzac Twoich 22 serwerow, ktore dostaly dzisiaj bana. Sprawdzilem 3 najwieksze, mialy dodana dokladnie wartosc +80 do status protokolu, bylem na tyle mily, ze swego czasu wyslalem Ci nawet emaila bys przestal spoofowac bo dostaniesz bana... Nie dostosowales sie to masowo zbanowalem wszystkie Twoje serwery... Wywalenie skryptu "who is online" ze strony serwera nie pomoze Ci w spoofowaniu...
Co do banowania serwerow, sprawdzana jest typowo czolowka... Nie ma dla mnie znaczenia pod jaka flaga dodany jest serwer... Zreszta rozumiem.. musisz teraz powymyslac jakies bajeczki bo w koncu otrzymales massbana takze zlosc Cie rozpiera... Trzeba bylo jednak pomyslec o tym przed proba spoofowania...
 
xinn... who is online juz zawsze bede mial skasowane poniewaz mamy takie fajne osoby na forum co kopiuja sobie liste graczy online z who is online i wstawiaja ja do bota ktory rozsyla mass spam na priv do tych graczy - zazwyczaj w celu reklamy ich serva! A do jakiegos protokolu nie dodawalem nic , bylo tylko/az - przyznaje sie - te no-logouty!

Dobra poczekam skasuje no-logouty i juz.. lol :p

Tylko prosze Cie jak banujesz to wszystkie! :)
 
xinn... who is online juz zawsze bede mial skasowane poniewaz mamy takie fajne osoby na forum co kopiuja sobie liste graczy online z who is online i wstawiaja ja do bota ktory rozsyla mass spam na priv do tych graczy - zazwyczaj w celu reklamy ich serva! A do jakiegos protokolu nie dodawalem nic , bylo tylko/az - przyznaje sie - te no-logouty!

Dobra poczekam skasuje no-logouty i juz.. lol :p

Tylko prosze Cie jak banujesz to wszystkie! :)
Nie klam, dodajesz dokladnie +80 w status protocole, o tyle roznila sie liczba postaci w grze z wysylanym statusem, najwidoczniej jeszcze do tego miales no-logout zones. Nie, nie poczekasz miesiaca i juz lol... Banowalem Ciebie juz trzy razy, wysylalem maila bys przestal spoofowac, teraz znowu Ciebie zlapalem. Masz bana z gory, podobnie jak kilka innych osob z otland. Nie mam ochoty i czasu na zabawe w kotka i myszke z ludzmi, ktorzy jak widac nie potrafia zmienic swojego zachowania...

> Tylko prosze Cie jak banujesz to wszystkie! :)
Jest 3000 serwerow na liscie, nie mam czasu na sprawdzenie wszystkich... Jezeli jednak widzisz ze ktos spoofuje zawsze mozesz uzyc formularza kontakt i zglosic to.
 
Dla przyszłych zbanowanych "niesłusznie" - jedyne, wiarygodne i rzetelne źródło informacji na temat Waszej banicji znajduje się tutaj: http://otservlist.org/contact
Nie na Otland...

Zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top