• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ban na otservlist przez startem ? REVOLIA.COM.PL

Velory

New Member
Joined
Jul 7, 2011
Messages
44
Reaction score
0
Witam, dostałem bana 4 dni przed startem za niby "spoof" gdzie go nie było, ani nie ma.

Proszę o sprawdzenie serwera i odbanowanie GO.

REVOLIA.COM.PL

Dzięki : )
 
20121130183757770.png


;o
 
Nie mam w zwyczaju wypowiadać się odnośnie takich tematów, jednak irytuje mnie fakt, iż 99% serwerów na liście zbanowanych jest za nic. Pominę fakt, że każdy mój serwer dostaje bana już przed startem. Rzekomo za spoofing, zaiste ciekawe jak może działać spoofing na serwerze na którym nie ma ludzi ^^ Czyżby Xinn czuł się zagrożony ? Czyżby zależało mu tylko na promocji swoich serwerów ? Vestia ładnego spoofa ma, nawet nie wyrzuca po 15 minutach jednak bana nie dostaje ;)

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Skad masz mape ccj ?

byłem pierwszym wlascicielem tej mapy bo znalem autora. pozniej sprzedalem ja za doladowanie 10 zl i widze ze robi teraz furore
 
Nie mam w zwyczaju wypowiadać się odnośnie takich tematów, jednak irytuje mnie fakt, iż 99% serwerów na liście zbanowanych jest za nic. Pominę fakt, że każdy mój serwer dostaje bana już przed startem. Rzekomo za spoofing, zaiste ciekawe jak może działać spoofing na serwerze na którym nie ma ludzi ^^ Czyżby Xinn czuł się zagrożony ? Czyżby zależało mu tylko na promocji swoich serwerów ? Vestia ładnego spoofa ma, nawet nie wyrzuca po 15 minutach jednak bana nie dostaje ;)

Pozdrawiam,
SkyTech

SkyTech, wklejamy konwersacje na temat Twojego serwera - megaevo i niby banowania serwerow "bez spoofa"? :) To jest tak niezla dawka Monty Pythona, ze w zasadzie zasluguje na podzielenie sie nia. Moge tez wkleic ten mail w ktorych pisales mi, ze dostales licencje od Nintendo na tworzenie serwerow pokemon :DDDDDDDDDDDDDDD

@temat:
Sprawdze jutro o co chodzi i dam znac ;) Tzn, z tego co wiem to ze SkyTechem tworzycie team ale tam mniejsza o to... Co prawda on po akcji z megaevo dostal dozywotniego bana ;)

To co tam Dominik w nibylandii slychac? :D
 
Moge tez wkleic ten mail w ktorych pisales mi, ze dostales licencje od Nintendo na tworzenie serwerow pokemon :DDDDDDDDDDDDDDD
hahaha, przecież od zawsze wiadomo, że licencje taką może wystawić tylko asz keczam.
btw. będą te rozmowy? bo nie mogę się doczekać : >
 
SkyTech, wklejamy konwersacje na temat Twojego serwera - megaevo i niby banowania serwerow "bez spoofa"? :) To jest tak niezla dawka Monty Pythona, ze w zasadzie zasluguje na podzielenie sie nia. Moge tez wkleic ten mail w ktorych pisales mi, ze dostales licencje od Nintendo na tworzenie serwerow pokemon :DDDDDDDDDDDDDDD

@temat:
Sprawdze jutro o co chodzi i dam znac ;) Tzn, z tego co wiem to ze SkyTechem tworzycie team ale tam mniejsza o to... Co prawda on po akcji z megaevo dostal dozywotniego bana ;)

To co tam Dominik w nibylandii slychac? :D

Zarzuć że maila w którym są statystyki, ze stosunkiem serwerów zbanowanych słusznie do tych nie słusznie od czasu istnienia listy i podaj jeszcze uśredniony czas odpowiedzi na ewentualne zażalenia.
Nie wiem czy wstrzeliłem się w poczucie humoru.
 
Usredniony czas odpowiedzi dla ludzi Twojego pokroju: 30 dni :D Czasem wcale ;)

- - - Updated - - -

Cholera... Jednak Tobie akurat odpowiadalem szybciej... Swoja droga, juz nie chcesz sie "dogadywac"?
:DDDDDDDDD :DDDDDD
 
Oj tam, już nie przesadzaj, nie jestem taki zły, i ja na Tobie, i Ty na mnie zyskałeś. W końcu hosteamu sam nie wygrzebałeś z googla ;)
butelke byś chociaż postawił

Edit:
No widzisz i tutaj pojawiło się magiczne słowo dogadać które zazwyczaj kojarzy się ze słowem przekupić, a to chyba nie o to chodziło. Mniejsza o to :)
 
Ze to Twoja zasluga? Raczej Piotrowi Koniecznemu powinienem ta butelke wyslac...
 
Kwestia tego, o jakiej i czyjej zasłudze rozmawiamy, ale wiadomo że chłopaki z hosteamu nie jednemu tyłek ratowali.
 
????????????????????????????????

Oj tam, już nie przesadzaj, nie jestem taki zły, i ja na Tobie, i Ty na mnie zyskałeś. W końcu hosteamu sam nie wygrzebałeś z googla
butelke byś chociaż postawił
 
gdzie jak gdzie ale tutaj xinn ma w 100% rację...


a skytech dalej pozwu nie dostałem ;/



@trimmer ty dalej myślisz, że wszyscy dowiedzieli się o hosteam przez ciebie? huhuhuhuhuhuhu NOT FUNNY ;D
 
SkyTech, wklejamy konwersacje na temat Twojego serwera - megaevo i niby banowania serwerow "bez spoofa"? :) To jest tak niezla dawka Monty Pythona, ze w zasadzie zasluguje na podzielenie sie nia. Moge tez wkleic ten mail w ktorych pisales mi, ze dostales licencje od Nintendo na tworzenie serwerow pokemon :DDDDDDDDDDDDDDD

@temat:
Sprawdze jutro o co chodzi i dam znac ;) Tzn, z tego co wiem to ze SkyTechem tworzycie team ale tam mniejsza o to... Co prawda on po akcji z megaevo dostal dozywotniego bana ;)

To co tam Dominik w nibylandii slychac? :D

Cieszy mnie, że dopisuje Ci poczucie humoru, jednak w tej chwili jesteś żałosny. Po co mieszasz inne serwery do moich osobistych ? Rozumiem, możesz banować moje MegaEvo dożywotwnio, do końca świata czy jak tam jeszcze chcesz, ale nie rób pod górkę ludziom którzy nigdy nic nie zawinili. MegaEvo miało swoje czasy świetlności, z mniejszym spoofem bądź większym, tylko powiedź, komu teraz spoofowanie pomoże ? Ban na listach, ludzie szybko się orientują, zero profitów.

Sprawdź sobie dokładnie Revolia.com.pl oraz WarowniaOTS.pl. Dwa serwery u mnie na hostingu które czekają na unban na liście.

W Nibylandii wszystko w porządku ;)

gdzie jak gdzie ale tutaj xinn ma w 100% rację...


a skytech dalej pozwu nie dostałem ;/



@trimmer ty dalej myślisz, że wszyscy dowiedzieli się o hosteam przez ciebie? huhuhuhuhuhuhu NOT FUNNY ;D

Scooty, akurat ostatnio nie miałem zbytnio czasu aby zająć się tą sprawą, ale nie martw się, Homepay dostał już informację, jeden dowód w postaci wiadomości od jakiegokolwiek użytkownika i będziesz mieć sporo problemów ;)
 
Last edited:
Ale szczerze, co mnie to obchodzi? Pierw spoofowales, zlapany na goracym uczynku mataczyles i myslales ze jestes w stanie jeszcze ukryc spoof. Pozniej, ukradles layout brutalwars, jak i ikonki achievementow (pewnie TAK TEZ UZYSKALES LICENCJE OD NINTENDO :D). A teraz, chcesz zarabiac na mojej liscie? Nie obchodzi mnie to, czy serwery sa Twoje, Twojego brata, czy chomika Twojej siostry. Ciebie jak i serwerow na ktorych zarabiasz, na liscie nie bedzie. Nie bede reklamowal zlodzieja i spoofera.

Mozesz teraz isc i przybic piatke Donajowi bo trafiles do tego samego grona co on - dozywotnio zbanowanych ;-)

Z racji tego ze konwersacja na megaevo to 65 maili... To musze to poskladac w calosc wtedy wysle w tym temacie ;-)
 
Last edited:
Ale szczerze, co mnie to obchodzi? Pierw spoofowales, zlapany na goracym uczynku mataczyles i myslales ze jestes w stanie jeszcze ukryc spoof. Pozniej, ukradles layout brutalwars, jak i ikonki achievementow (pewnie TAK TEZ UZYSKALES LICENCJE OD NINTENTO :D). A teraz, chcesz zarabiac na mojej liscie? Nie obchodzi mnie to, czy serwery sa Twoje, Twojego brata, czy chomika Twojej siostry. Ciebie jak i serwerow na ktorych zarabiasz, na liscie nie bedzie. Nie bede reklamowal zlodzieja i spoofera.

Mozesz teraz isc i przybic piatke Donajowi bo trafiles do tego samego grona co on - dozywotnio zbanowanych ;-)

Z racji tego ze konwersacja na megaevo to 65 maili... To musze to poskladac w calosc wtedy wysle w tym temacie ;-)


Tutaj ponownie się z Tobą nie zgodzę. MegaEvo zbanowane, OK, rozumiem, ale co Ty mnie mieszasz w jakieś skradzione layouty i ikonki jak to nie jest mój serwer typie ^^ To taj jakbyś miał zbanować cały Hosteam, OVH czy jakikolwiek inny hosting tylko i wyłącznie dlatego, że jeden z serwerów miał spoofa. Zastanów się troszkę. Rozumiem, że humor Ci dopisuje, ale każdy się ze mną zgodzi, że nie masz racji co do wielu serwerów. Swoich znajomych promujesz a resztę banujesz. Myślisz, że dlaczego powstaje tyle list serwerów ? Kiedyś Twoja lista miała prestiż, klasę. Teraz ? Wystarczy tylko spojrzeć. Vestia ? Nie wyrzuca nikogo po 15 min ? I co, na to też masz wytłumaczenie ?

Pozdrawiam,
SkyTech
 
Back
Top