• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ban - wyjaśnienie

Proste - raz na jakiś czas sprawdzam losowe strony losowych wątków, jak zobaczę że ktoś strolluje kilka razy pod rząd lub w różnych wątkach to jest kumulacja i ban. Na te same trolle od 5 lat nie chce mi się już pisać infrakcji. Oczywiście wszystkie kolejne konta dostają permbany od ręki.
 
Ulala, to słabiutko... w takim razie poproszę definicję tego "trollowania" ok? Już byś nie robił sobie jaj...
 
"Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1][2], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."

Fajnie, że nie my założyliśmy temat z kleszczem, a trollem był "luriseq", a my daliśmy się złapać niby na ten haczyk



symptomy trollowania:

skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań przejawianych wobec nich;


nom, powiedz ile wtedy dałeś banów bo napisali ludzie 'dd' zamiast z dużych Don Daniello? pewnie ten post też usuniesz bo jesteś strasznie zakompleksiony
 
@dd
Jak nie chcesz, żeby ludzie po otrzymaniu bana rozwiązywali sprawy w ten sposób, tj: spamując forum, tworząc fake konta typu "DD to pedofil", czy wrzucając Twoje zdjęcia z dorysowanym fajfusem, to może sam zachowasz się jak człowiek i wyjaśnisz w czym masz problem? Wiadomo, że najłatwiej jest pierdolnąć bananami i niech się domyślą (swoją drogą dosyć kobiecy tok myślenia :D), ale sory stary - to powinno działać w dwie strony, inaczej te bany są bez sensu :c
 
@dd
Jak nie chcesz, żeby ludzie po otrzymaniu bana rozwiązywali sprawy w ten sposób, tj: spamując forum, tworząc fake konta typu "DD to pedofil", czy wrzucając Twoje zdjęcia z dorysowanym fajfusem, to może sam zachowasz się jak człowiek i wyjaśnisz w czym masz problem? Wiadomo, że najłatwiej jest pierdolnąć bananami i niech się domyślą (swoją drogą dosyć kobiecy tok myślenia :D), ale sory stary - to powinno działać w dwie strony, inaczej te bany są bez sensu :c

nikt jesszcze nie przerabiał zdjęć ani nie robił nicków takich, bo szkoda na to czasu

co do banów to ciekawe, bo o ile bany za flejm to nigdy się o to nie sprzeczałem jak komuś pocisnąłem, ale gdy nagle dostaje bana za trolling gdy nikomu wyraźnie nie wjeżdżam to już mnie to dziwi
 
Don Daniello ty stara rajstopo !
Zacznij banować tych co prowokują i wyzywają , dziurawcu jebany...
a nie tych co piszą coś w stylu "aha"...
tylko tych co cisną sobie -.-
czereśniaku zjebany
 
Don Daniello ty stara rajstopo !
Zacznij banować tych co prowokują i wyzywają , dziurawcu jebany...
a nie tych co piszą coś w stylu "aha"...
tylko tych co cisną sobie -.-
czereśniaku zjebany
Pisz mu takie cuś na pw plx, ja chcę tylko żeby mi wyjaśnił to, o czym pisałem wyżej, a tym spamem nie pomagacie

- - - Updated - - -

Doniu, może jednak? :3
 
chyba wiem, za który post, pewnie ten w temacie z kleszczem lub ostatni w Matura 2013, ale nadal to raczej nie powód na ban xd
 
Tylko, że ja tam nic nie pisałem :d
DOOOOOOONIU NIE BĄDŹ EGOISTO! Powiedz coś! :c
 
Back
Top