• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Banishment Rune w actions.Potrzebna pomoc.

pawelzion

New Member
Joined
May 5, 2009
Messages
132
Reaction score
0
Location
Poland
Używam TFS 0.3.4 PL 2
I mam problem z ban runka , runka wylogowuje gracza , ale go nie banuje. Nie ma błędów w konsoli proszę o pomoc.

Code:
function onUse(cid, item, fromPosition, itemEx, toPosition)
local time = 15 --  w minutach
local name = getAccountIdByName(getPlayerNameByGUID(getPlayerGUID(itemEx.uid)))
local comment = "You are banned"
if isPlayer(itemEx.uid) == TRUE then
if getPlayerAccess(cid) > 1 and getPlayerAccess(itemEx.uid) < 2 and getPlayerLevel(itemEx.uid) < 100 then
 doAddBanishment(getPlayerAccountId(name), time * 1000*60, 19, ACTION_BANISHMENT, comment, getPlayerGUID(cid))
doRemoveCreature(itemEx.uid)
end
end
return TRUE
end


Runa służy do banowania graczy ponizej 100 lvla za blokowanie respów , blokowanie przejść na warach oraz za spamowanie.
Ban na 15 min.
Graczy banować może gracz z accesem wyższym niż 1.
Za pomoc dam rep+
 
Last edited:
getPlayerAccountId(name) => getPlayerAccountId(itemEx.uid)
 
dzięki jesteś najlepsza ;D rep +
Dobra runka daje bana ale na 15 dni , a nie na 15 minut.
 
Last edited:
thanks , your the best rep +
Dobra runka daje bana ale na 15 dni , a nie na 15 minut.
Okay the rune giving ban for 15 days , not for 15 minutes.
How i must set to giving 15 minutes ban?

o kurwa, to jest polskie forum, rozumiem, ze chcesz przyszpanowac angielskim, ale chociaz rob to poprawnie plx ziom
 
Spróbój tak:
Code:
function onUse(cid, item, fromPosition, itemEx, toPosition)
local time = 15 --  w minutach
local name = getAccountIdByName(getPlayerNameByGUID(getPlayerGUID(itemEx.uid)))
local comment = "You are banned"
if isPlayer(itemEx.uid) == TRUE then
if getPlayerAccess(cid) > 1 and getPlayerAccess(itemEx.uid) < 2 and getPlayerLevel(itemEx.uid) < 100 then
 doAddBanishment(getPlayerAccountId(name), time * 10*60, 19, ACTION_BANISHMENT, comment, getPlayerGUID(cid))
doRemoveCreature(itemEx.uid)
end
end
return TRUE
end
Jak nie będzie trybić to zmień to 10*60 na 1*60, nie jestem dobry z matmy i nie zbyt mi idzie obliczyć tego : DD
 
Ontop:
Code:
local comment = "You are banned."
Zapomniales o kropce.

Offtop:
Chcialbym zaznaczyc tylko, ze uzytkownik forum pawelzion to osoba, ktore requestuje wszystkie pomysly z mojego serwera. Wykonal on takze kopie czesci mojej mapy. Sam nie potrafi zrobic niczego poza sciagnieciem silnika. Co wiecej, bezczelnie skopiowal moje teksty ze strony (np. opis przedmiotow w sms shopie czy sekcje download).

Nie roszcze sobie praw autorskich do tego, co zrobilem, ale jednak wnioskuje o nie udzielanie pomocy temu osobnikowi. Dzis kopiuje moj, jutro twoj serwer.

Dziekuje, to wszystko. Mam nadzieje, ze moj post nie bedzie usuniety przez moderatora.
 
<asslick target="KaczooH">
Okej ja moge mu nie pomagac, ale nie dasz mi banishmenta ? :D
</asslick>
 
Prosze nie pisac postow nie na temat! (<stealth_mode truth="true">Nie moge banowac... ale za to jestem fajny.</stealth_mode>)

Niepotrzebnie tyle pierniczenia sie z getPlayer..(getAccount(getGUIDby..))). Poszukaj odpowiedniej funkcji.
 
Ok poradziłem sobie z tym wszystkim dziękuję za pomoc temat do zamknięcia.
A co do pana KaczooHa robię OTS dla zabawy nie dla pieniędzy , i tak go prawdopodobnie później usunę bo nie stać mnie na dedyka ;D
 
Back
Top