• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bartek

Trust ?

  • Trust

    Votes: 5 19.2%
  • Scammer

    Votes: 21 80.8%

  • Total voters
    26
Jedyne papiery jakie masz to na twoją głupotę czyli tak zwane żółte papiery.
Pomyliles mnie ze swoja matulka, bo jebana myslala, ze dostanie zapomoge na leb i szczala se na papiery, zeby zolte byly. A idz Ty katabasie jebany
 
gostki co życiówka 350 lvl na shadow i tak cie nikt nie zna jakiś eldo od sir piotrka
 
kiedy zmieniasz team konfident?

pojde z ojcem cemetery podbijac

Masz taki dziewiczy glos ale taka wielka morde. Po prostu brak mi slow na taki debilizm. Nie, serio nawet nie wiem jak cie pocisnac skoro wlasnej matki nie szanujesz wypowiadajac sie w taki sposob. Rozumiem ,iz to jest czescia twojego czarengo humoru. Jednakze powinny byc granice. A tak wogole czemu wciagasz zycie realne w ten wirtualny swiat. Chyba ze, ..... poczekaj.
Chyba, ze ten wirtualny swiat stal sie czescia twojego zycia albo i nawet nim sie stal - co by wytlumaczalo czemu takie cos piszesz.
Nic do ciebie nie mam Eldo ale nie wiem czemu sie zachowujesz sie jak ostatnia kurwa i skonczony debil. Smiejesz sie z jakiegos Malolata, ktory chodzi jeszcez do gimnazjum i sie spina przez neta. On jest jeszcez malolatem to nic dziwnego. Smiejesz sie z typa, ktory w wolnym czasie uczescza w ochotniczej strazy pozarnej, ja nic przy tym smiesznego np nie widze , wrecz przeciwnie. Szczytem tego debilizmu jest jednak nasmiewanie sie z smierci czyjejs matki. Pisalem to juz raz i powtorze sie . Smierci matki nie zycze nawet najwiekszej kurwie. Pewnie nie przeczytasz albo zignorujesz to, poniewaz wiesz, ze mam racje. Jak gralismy razem nie wydawales mi sie taki jakim sie przedstawiasz na froum.
Wydaje mi sie, ze jestem za stary kurwa aby sie tutaj wogole wypowiadac i krytyzowac jakiegos 18-sto latka dziecinne zachowanie. KURWA MAC ale, zeby sie nasmiewac kurwa z smierci czyjes matki do chuja ?
Jestes bez honoru.
 
Masz taki dziewiczy glos ale taka wielka morde. Po prostu brak mi slow na taki debilizm. Nie, serio nawet nie wiem jak cie pocisnac skoro wlasnej matki nie szanujesz wypowiadajac sie w taki sposob. Rozumiem ,iz to jest czescia twojego czarengo humoru. Jednakze powinny byc granice. A tak wogole czemu wciagasz zycie realne w ten wirtualny swiat. Chyba ze, ..... poczekaj.
Chyba, ze ten wirtualny swiat stal sie czescia twojego zycia albo i nawet nim sie stal - co by wytlumaczalo czemu takie cos piszesz.
Nic do ciebie nie mam Eldo ale nie wiem czemu sie zachowujesz sie jak ostatnia kurwa i skonczony debil. Smiejesz sie z jakiegos Malolata, ktory chodzi jeszcez do gimnazjum i sie spina przez neta. On jest jeszcez malolatem to nic dziwnego. Smiejesz sie z typa, ktory w wolnym czasie uczescza w ochotniczej strazy pozarnej, ja nic przy tym smiesznego np nie widze , wrecz przeciwnie. Szczytem tego debilizmu jest jednak nasmiewanie sie z smierci czyjejs matki. Pisalem to juz raz i powtorze sie . Smierci matki nie zycze nawet najwiekszej kurwie. Pewnie nie przeczytasz albo zignorujesz to, poniewaz wiesz, ze mam racje. Jak gralismy razem nie wydawales mi sie taki jakim sie przedstawiasz na froum.
Wydaje mi sie, ze jestem za stary kurwa aby sie tutaj wogole wypowiadac i krytyzowac jakiegos 18-sto latka dziecinne zachowanie. KURWA MAC ale, zeby sie nasmiewac kurwa z smierci czyjes matki do chuja ?
Jestes bez honoru.
Nie produkuj sie
 
pisales o zlodziejach wczesniej kajaguja ale ladnie tam ludzi dzisiaj opierdalales na trust items koles dal ci demon seta i prismatic shielda a Ty wyjebales loga i poszedles do innego miasta ojebales kolesia na 1kk jestes dumny z tego?
 
pisales o zlodziejach wczesniej kajaguja ale ladnie tam ludzi dzisiaj opierdalales na trust items koles dal ci demon seta i prismatic shielda a Ty wyjebales loga i poszedles do innego miasta ojebales kolesia na 1kk jestes dumny z tego?
Co ty pierdolisz gosciu jak ja nie gram na Shadow.
Nie produkuj sie
Nie rozumiem.
 
Masz taki dziewiczy glos ale taka wielka morde. Po prostu brak mi slow na taki debilizm. Nie, serio nawet nie wiem jak cie pocisnac skoro wlasnej matki nie szanujesz wypowiadajac sie w taki sposob. Rozumiem ,iz to jest czescia twojego czarengo humoru. Jednakze powinny byc granice. A tak wogole czemu wciagasz zycie realne w ten wirtualny swiat. Chyba ze, ..... poczekaj.
Chyba, ze ten wirtualny swiat stal sie czescia twojego zycia albo i nawet nim sie stal - co by wytlumaczalo czemu takie cos piszesz.
Nic do ciebie nie mam Eldo ale nie wiem czemu sie zachowujesz sie jak ostatnia kurwa i skonczony debil. Smiejesz sie z jakiegos Malolata, ktory chodzi jeszcez do gimnazjum i sie spina przez neta. On jest jeszcez malolatem to nic dziwnego. Smiejesz sie z typa, ktory w wolnym czasie uczescza w ochotniczej strazy pozarnej, ja nic przy tym smiesznego np nie widze , wrecz przeciwnie. Szczytem tego debilizmu jest jednak nasmiewanie sie z smierci czyjejs matki. Pisalem to juz raz i powtorze sie . Smierci matki nie zycze nawet najwiekszej kurwie. Pewnie nie przeczytasz albo zignorujesz to, poniewaz wiesz, ze mam racje. Jak gralismy razem nie wydawales mi sie taki jakim sie przedstawiasz na froum.
Wydaje mi sie, ze jestem za stary kurwa aby sie tutaj wogole wypowiadac i krytyzowac jakiegos 18-sto latka dziecinne zachowanie. KURWA MAC ale, zeby sie nasmiewac kurwa z smierci czyjes matki do chuja ?
Jestes bez honoru.
ludzie jada mu po matce ktora zdechła ponieważ jest smieciem i wkurwia ludzi ,ja bez powodu do nikogo sie nie pruje.
jak gralismy razem wydawalem sie inny ,byc moze i prawda.
jesli chodzi o to ze nie szanuje wlasnej matki to nie ogarneles ze tu masz znow nawiazanie do sir siwka ktory napierdala w tibie dalej.
dziewczy glos? nie zdaje mi sie ale jak juz sie tego trzymac to lepiej miec dziewiczy niz rozdzewiczony bo wtedy wychodzisz na pedala ktorego jebali w dupsko
nie widziales mnie wiec nie wiesz jakiej mam "mordy" XD
niby nic nie masz ale walisz ciagle spiny do mnie ,wiec zaprzeczasz sam sobie.
wirutalny swiat jest czescia zycia kazdego bo w sumie kazdy dzisiaj korzysta z internetu wiec nwm.
z luj strazaka to juz duzo typa mialo beke wiec nie tylko mnie to bawi.
a jesli chodzi o tolcza to chyba kazdy wie czemu go ludzie cisną.
jak na cos nie odpowiedzialem to pisz ;_;
 
własnie mnie śmieszy jak takie typy twojego pokroju się coś produkują o siwka matce, gdzie ty siwka to tylko na publicu słyszałeś, uslyszales cos od swoich koleżków z venta co byli u siwka 2x na vencie i dostali bana i teraz myślisz, ze jestes zabawny xd
 
Przecież jak bija tego elda to gosc monitor wyłącza i czeka az mu powiedza dobra loguj temple
Kurwo jebana, nie wiem jak Cie uciszyc na tym forum. Jak Twoja stara kradnie z caritasu i jak ja zlapia, to jebana jeszcze ryz i makaron Ci rzuca przez okno, zeby byl jakis profit. I zrozum w koncu, ze:
-Masz 14 lat
-Jakasz sie
-Masz wade wymowy
-Siedzisz 24/7 na global mute
-Masz glos jak dziewczynka
-Kazdy Cie wyzywa
-Masz dlugie wlosy i sir grzyweczke
Wiec pojmij tym jebanym lbem, zacofanym w rozwoju, ze kazdy Cie ma za smiecia nawet w tej jebanej tibii i sie tu wiecej nie wypowiadaj :)
 
Kurwo jebana, nie wiem jak Cie uciszyc na tym forum. Jak Twoja stara kradnie z caritasu i jak ja zlapia, to jebana jeszcze ryz i makaron Ci rzuca przez okno, zeby byl jakis profit. I zrozum w koncu, ze:
-Masz 14 lat
-Jakasz sie
-Masz wade wymowy
-Siedzisz 24/7 na global mute
-Masz glos jak dziewczynka
-Kazdy Cie wyzywa
-Masz dlugie wlosy i sir grzyweczke
Wiec pojmij tym jebanym lbem, zacofanym w rozwoju, ze kazdy Cie ma za smiecia nawet w tej jebanej tibii i sie tu wiecej nie wypowiadaj :)
Przeciez to jest opis Rastera !
 
Przecież jak bija tego elda to gosc monitor wyłącza i czeka az mu powiedza dobra loguj temple
ey ale sir pvp master idz nie balansuj ringiem bo nie masz pota XD
moj sir pet na lunarce 230 czy tam 220 lepiej tankuje niz Twoj ms na shadow i tak ps . jakos dzis na ts nie byles taki wyszczekany ;_;
własnie mnie śmieszy jak takie typy twojego pokroju się coś produkują o siwka matce, gdzie ty siwka to tylko na publicu słyszałeś, uslyszales cos od swoich koleżków z venta co byli u siwka 2x na vencie i dostali bana i teraz myślisz, ze jestes zabawny xd
Przychodzi maria do lekarza a tu cemetery ,elo
 
Back
Top