• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

bash pytanie

D. Kielb

/home
Joined
Jan 12, 2010
Messages
387
Reaction score
5
Location
nisko
Mam do was pytanie ludki, po przerwie praktycznie wszystko zapomniałem bo nie używałem tego i można powiedzieć że jestem zielony jeśli chodzi o unixy, ale czytając jakieś artykuły na necie dosyć szybko sobie wszystko przypominam. Przechodząc do sedna chodzi mi o to czy trudno byłoby napisać skrypt w bashu który wywoływałby instalowanie apacza, mysqla, libów i itp. wszystko co związane z oteesami i przy okazji wszystko było konfigurowane jakoś tam tak jak sobie to będę chciał. Ponieważ mam opcję taką że będę musiał skakać po vpsach np. jeden mam na 5 dni on się kończy mam drugi na 10 dni itepe tylko dokładnie nie wiem kiedy on się skończy a nawet jeślibym wiedział nie mam możliwości przerzucenia sobie konfiguracji bo najpierw jeden vps musi być wyłączony abym dostał drugi. Vpsy raczej będą o podobnej konfiguracji(cpu, ram itepe). Bo trochę żmudne będzie klepanie tego samego co parę/parenaście dni. Prosiłbym o jakieś linki do for w których będzie to jakoś sensownie rozpisane.
 
O gurwa, tak śmiecham z ludzi którzy kupujo przykładowo maszyne i konfigurują step baj step z takich foradników. Przecież baze tak skonfigurowanej maszyny można zdumpować w minute xD

inb4 to prawda

lancek nie pierdol bo 2 lata temu sam konfigurowałeś vałpełesy z poradników na tnp :D jak znajdę to wrzucę tu archiwum jak pytałeś kogoś czego Ci coś nie działa :)

@topic

dzięki sn3ejk właśnie o coś takiego chodziło trochę poprzerabiam pod siebie i będzie :)
 
Last edited:
Back
Top