• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bawi się ktoś w kwejki?

Dobre do reklamy otsów :)
a tak naprawde to tylko kwejk bo reszta chujowa :D
 
ea1c308916_wlasnie_sprawdzily_sie_moje_najgorsze_przypuszczenia.jpg
 
Ja zrozumiałem że chodzi Ci o biznes ze stron typu kwejk, sadistic ?
 
LOL
chodziło o prowadzenie takiej strony, zdobywanie lajków, zarabianie itd
 
Ja się w to nie bawię ale bawi minie obrazek z twojej strony:
20130217195706uid.jpg
 
Jak masz leb to mozna szybko zdobyc duza publicznosc i mae fanow na fb. Np przez to, ze po wejsciu w link kazdy musi lajkowac zeby zobaczyc obrazek(w sumie nie musi, ale 99.9% osob o tym nie wie). Poza tym jakies ciekawe tytuly obrazkow urwane w odpowiednim momencie i gotowe.
Dlatego jakies niefarty ktore sie tak reklamuja maja 1kk fanow w dosc krotkim czasie.
Ale tak w ogole tych stronek powstaje tyle, ze ciezko i tak sie wybic. Chyba, ze jestes w monstergroup, albo zaczales dawno temu :p
Monster Media Group - Nasze Serwisy / Demotywatory
Wiekszosc popularnych stronek nalezy do nich... "Przypadek? Nie sondze."
 
Jak masz leb to mozna szybko zdobyc duza publicznosc i mae fanow na fb. Np przez to, ze po wejsciu w link kazdy musi lajkowac zeby zobaczyc obrazek(w sumie nie musi, ale 99.9% osob o tym nie wie). Poza tym jakies ciekawe tytuly obrazkow urwane w odpowiednim momencie i gotowe.
Dlatego jakies niefarty ktore sie tak reklamuja maja 1kk fanow w dosc krotkim czasie.
Ale tak w ogole tych stronek powstaje tyle, ze ciezko i tak sie wybic. Chyba, ze jestes w monstergroup, albo zaczales dawno temu :p
Monster Media Group - Nasze Serwisy / Demotywatory
Wiekszosc popularnych stronek nalezy do nich... "Przypadek? Nie sondze."

ja pierdole ale kwejk kiedyś był fajny póki mało lduzi go znało, to były rzeczy na poziomie, a teraz wchodzę i co widze? tylko teraz są cycki, jakieś głupie bardzo podobne memy i nic innego
 
ja pierdole ale kwejk kiedyś był fajny póki mało lduzi go znało, to były rzeczy na poziomie, a teraz wchodzę i co widze? tylko teraz są cycki, jakieś głupie bardzo podobne memy i nic innego

nie żeby coś ale jak nie masz dziewczyny to chociaż na kwejku cycki zobaczysz :D
 
Back
Top