• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Baza danych, import z zmienną

Burczyk91

New Member
Joined
Jul 21, 2012
Messages
268
Reaction score
3
Witam mam do was proste pytanko, otóż importuję z jednego serwera na mój bazę danych z accounatmi i jak wiadomo czasem mogą się powtarzać więc chciałbym prosić was o pomoc jak zrobić żeby do każdego accounta dodać cyfre 1 i tu jest problem bo jak próbowałem na własną rękę poprzez różne dodatkowe zapytania dla tabeli accounts ale nie wychodziło więc proszę was o pomoc.
Pozdrawiam

(Tak powiem jeszcze że to nie jest byle 100 accountów tylko ponad kilka tysięcy więc pisze to żeby ktoś mi tutaj nie napisał że mogę sobie w edytorze tekstu pozmieniać :w00t:)
 
Jaka roznica czy 10, 100 czy kilka tysiecy? Slyszal o regex? To niech sie naumie i edytor tekstu wystarczy.
 
Aktualnie nie mam pakietu office na kompie, ale mógłbyś wyeksportwować wszystko do XLS i w EXCELU zrobić sobie macro co by pobierało wartość komórki dodwało 1 i wstawiało, następnie import i działa ;)
 
dostał rozwiązanie odemnie więc o co chodzi?? Myślę, że bez większej wiedzy z zakresu informatyki można to zrobić nawet. Nie musi pisać tutorialu opisującego swój problem teraz
 
Back
Top