• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Beka detected

jak co Ty masz do tego ? Kod jest na Ciebie zarejestrowany watpie zeby ich obchodzilo komu go udostepniles czy komu hajs miales przelac za wplaty.

Nic mu nie zrobią, chociaż bardzo by chcieli.

Takie coś mógłby zrobić każdy, bierze moją usługę i wkleja na skype i ja mam kasę, i co? od razu mam być winny? ;)

---

To tylko jego bezmyślność sprawiła że tak skończył. :(
 
Teraz jest nieco trudniej, bo na czacie 90% lasek to grajki w gry online kołujący smsy na gry. Jak grałem jeszcze na otsach to za każdym razem gdy zmieniałem serva, na czacie załatwiałem kilka smsow za 30zł w godzine... Wystarczył nick Napalona1990 i oferowanie pokazów na skype lub fotek.
 
Nic mu nie zrobią, chociaż bardzo by chcieli.

Takie coś mógłby zrobić każdy, bierze moją usługę i wkleja na skype i ja mam kasę, i co? od razu mam być winny? ;)

---

To tylko jego bezmyślność sprawiła że tak skończył. :(

Pomoc dla dzieci chorych na AIDS - Forum dyskusyjne w INTERIA.PL - darmowe dyskusje ogólno tematyczne

tutaj tez bezmyslnosc ?

Sek w tym, ze przy premium smsach MUSI byc podana kwota, w innym wypadku to oszustwo, gosc jak sie uprze to dojdzie swoich praw.
 
ja gdzies ostatnio czytalem ze dzieciaki na czatach pokazauja pedofilom ptaszki za smsa na tibie.

Newsweek ; ) Też czytałem, dokładniej na gejowskich czatach ; D
Co do tego tematu, przedwczoraj go przeczytałem. Śmiałem się z trzy godziny.
 
Jeżeli to prawda, to ten "Pan" zachował się dla mnie jak nie dorosły, a bardziej jak jakieś naiwne dziecko.
Będzie miał nauczkę; o
 
ogolnie to ten indentyfikator uslugi oraz numer pasuje do mojej strony, czyli tyrania.net ;)

i to musi byc fake bo mi tyle pieniedzy nie przyszlo niestety -,-
ale co te dzieci zrobia dla punktow w tej naszej ukochanej grze, po prostu jestem pelen podziwu -,-

no i czytalem ze triamera moze miec z tego problemy bo koles pojdzie do niebieskich,
no co wy, on prawa nie zlamal nie on na tej stronie wrzucil te kody itp ;) tyrania sama w sobie ma regulamin, odprowadza podatki jest czysta ;)

nie widze sensu kontynuowania tutaj rozmow na ten temat,
dziekuje dobranoc ;*
 
No tak... bo 70zł mniej, jak sam koleś napisał wysłał 60 smsów,
60*30,50=1830

Ale beka z tego kolesia co wysłał tyle smsów ;o

1830*18%=329.4
1830-329.4=1500.6

pozdro&poćwicz

i jeszcze frytki do tego..

frytki.gif
 
Back
Top