• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

BitCoin

GarQet

Own3d!
Joined
Feb 10, 2009
Messages
1,381
Solutions
14
Reaction score
81
Siema wszystkim. Mam do was pytanie, czy ktoś z was dokonywał już transakcji za pomocą tego serwisu?
Mam kilka pytań:
1. Jako waluta obowiązuje BTC (BitCoin), czy po wykupieniu np. 13 BTC, osoba otrzymuje całe 13 BTC i może nimi dysponować, czy otrzymuje np. 10BTC, 2BTC oraz 1BTC, tak jak u nas np. 10zł, 2zł i 1zł ponieważ nie ma bilonu o wartości 13zł?
2. Przykładowa sytuacja:
Kontrahent A płaci za towar kontrahentowi B, wartość zakupu wynosi 9 BTC, kontr. A płaci wartością 10 BTC. Pytanie: czy 10 BTC podlega rozmianie/zwrotowi przez kontr. B czy może idzie to przez system, który automatycznie oddaje kontr. A 1 BTC, a kontr. B otrzymuje docelową wartość w wysokości 9 BTC?
3. Pytanie tyczy się sytuacja z pkt. 2. W momencie kiedy kontr. A otrzymuje zwrot - "resztę", generują się nowe konta i kontr. A otrzymuje 1 BTC od razu na nowe konto (i wtedy jest to umieszczone w historii kontr. B - chodzi mi tu o numer konta na, które została przelana reszta) czy może te 1 BTC wraca na konto z którego zostały wysłane pieniadze i wtedy nastepuje generowanie konta wraz z przeniesiem aktualnych środków na poprzednim koncie? W tym pytaniu bardziej chodzi mi, czy po dokonaniu transakcji "z resztą" w historii kontr. B będzie widniała informacja jakie zostało stworzone nowe konto - numer.

Jeśli się myle, jeśli chodzi o działanie, to proszę o sprostowanie. Z góry dzięki za pomoc i chęć w wyjaśnieniu.
 
BTC to nie serwis, tylko waluta.

1. Do kupna polecam używanie serwisu bitcurex. Tak, bitcoinami można dowolnie dysponować, dzielą się one aż do 8 miejsc po przecinku, tak więc można wysłać nawet komuś np. 0.0001 BTC.
2. Skoro płaci 10 BTC to ta osoba tyle otrzymuje, a czy wyśle ten 1 BTC spowrotem to nie wiadomo :) Lepiej wysłać 9 BTC w takim wypadku.
 
Back
Top