• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Błąd w logowania

sessam

New Member
Joined
Dec 28, 2009
Messages
55
Reaction score
1
Cześć, mam problem z serwerem. Posiadam serwer dedykowany i mam problem w połączeniu się do serwera. Po wpisaniu IP w config.lua nie mogę zalogować się na serwer, lecz mogę wybierać postać. W iptables porty odblokowane, firewall odblokowany. Coś musi być źle zrobione z konfiguracją. Nie mam zielonego pojęcia co może być nie tak.

1. Wpisuje login oraz hasło
2. Otwiera mi się lista postaci
3. Jeżeli wybieram postać wywala mi błąd niżej widoczny na zdjęciu

blaco.png



Mój config.lua = Wklejka #988451 – Wklej.org
Mój server.xml = Wklejka #988452 – Wklej.org


Za wszelką udzieloną pomoc z góry dziękuje.
 
Gdyby to było kodowanie, to by mu wywaliło, że "wrong password".
Możliwe, że to te bindOnlyGlobalAddress (podpina tylko globalny adres, czyli maszyny?), zamień na false i zobacz.
 
może dlatego że w configu nie wpisałeś ip?
Code:
ip = "adres.ip.serwera.dedykowanego"

Matrix Powraca, może dlatego, że jestem aż tak inteligentny, że specjalnie zmieniłem te dane w konfingu żeby inni nie widzieli? Debilem nie jestem ^,..,^


Może zmień kodowanie na sha1 bindonlyglobal <- od czego to było?

Wiesz co to sha1? Najpierw pomyśl zanim napiszesz. - http://pl.wikipedia.org/wiki/SHA-1 jest też sha512, md5 i inne hashe. Do silnika w C++ i do mojego autorskiego account managera dodałem ziarno do md5tki.

<?php
$haslo = 'test';
$salt = 'ziarno_321';
$hashed = md5($haslo.$salt);
?>

Aby nie dało się hasła rozszyfrować przy włamie etc.


Z tym problemem z logowaniem spotykam się pierwszy raz. Na komputerze odpaliłem i normalnie śmiga. Na serwerze ni chuja, powili zaczynam dostawać załamania psychicznego bo siedze przy tym non stop. Dlatego zwróciłem się na forum do jakiś mądrych ludzi którzy mi z chęcią pomogą :(

Gdyby to było kodowanie, to by mu wywaliło, że "wrong password".
Możliwe, że to te bindOnlyGlobalAddress (podpina tylko globalny adres, czyli maszyny?), zamień na false i zobacz.

To samo, na konto wejdę a na postać już nie.

Wie ktoś coś na ten temat?

@edit
Mój kontakt skype: sessam5
GG: 31591059
Email: [email protected]
Lub PW na forum.
 
Last edited:
Więc jak jesteś taki mądry (bez obrazy) i mówisz nam że działa na PC a na serwerze nie to po co nam wrzucasz config,server.xml ? Ewidentnie wina leży po stronie serwera jeszcze raz przejrzyj wszystkie porty.
Jak nie to re-install systemu albo zleć komuś konfiguracje.
 
Sól trzymam na zewnętrznym serwerze. Głupi nie jestem. Mądrym nie jestem, jestem tylko człowiekiem.

- - - Updated - - -

Temat do zamknięcia. Przepisałem kod w c++ odpowiadający za logowanie i śmiga. Dodałem swoje poprawki.

Dzięki za pomoc.
 
Back
Top