• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

bledy w konsoli ots 8.6

hiderax

New Member
Joined
Jul 3, 2013
Messages
10
Reaction score
0
Witam mam błędy na konsoli Prosze o pomoc co mam zrobic zeby bylo okey z góry dziekuje..
NAJPIERW W SKRYPTACH MI WYSKAKUJA ERRORY TAKIE- [Error - LuaScriptInterface::loadFile] data/talkactions/scripts/banlist.lua:2: unexpected symbol near ','
[13/07/2013 19:22:59] [Warning - Event::loadScript] Cannot load script (data/talkactions/scripts/banlist.lua)
[13/07/2013 19:22:59] data/talkactions/scripts/banlist.lua:2: unexpected symbol near ','
POTEM WYSKAKUJA MI W MONSTER -[Warning - Monsters::loadMonster] Cannot load monster (Deadeye Devious) file (data/monster/Bosses/deadeye devious.xml).
[13/07/2013 19:23:01] Info: failed to load external entity "data/monster/Bosses/deadeye devious.xml"
I POTEM WYSKAKUJE PO MAP LOADING MI TAKIE COS [Spawn::addMonster] Cannot find "Pycotitan"
I OSTATNI TO JAK JUZ KONSOLA SIE ODPALI I CO 1 MIN WYSKAKUJE MI NA KONSOLI TAKIE COS.. mysql_real_query(): SELECT * FROM z_ots_comunication WHERE `type` = 'login'; - MYSQL ERROR: Table 'maniekboxtfs.z_ots_comunication' doesn't exist (1146)
 
I OSTATNI TO JAK JUZ KONSOLA SIE ODPALI I CO 1 MIN WYSKAKUJE MI NA KONSOLI TAKIE COS.. mysql_real_query(): SELECT * FROM z_ots_comunication WHERE `type` = 'login'; - MYSQL ERROR: Table 'maniekboxtfs.z_ots_comunication' doesn't exist (1146)

Ten błąd sam zniknie jak zrobisz strone!.

POTEM WYSKAKUJA MI W MONSTER -[Warning - Monsters::loadMonster] Cannot load monster (Deadeye Devious) file (data/monster/Bosses/deadeye devious.xml).
[13/07/2013 19:23:01] Info: failed to load external entity "data/monster/Bosses/deadeye devious.xml"
I POTEM WYSKAKUJE PO MAP LOADING MI TAKIE COS [Spawn::addMonster] Cannot find "Pycotitan"


Tu najlepszej usuń te potwory z Respa i po kłopocie.

NAJPIERW W SKRYPTACH MI WYSKAKUJA ERRORY TAKIE- [Error - LuaScriptInterface::loadFile] data/talkactions/scripts/banlist.lua:2: unexpected symbol near ','
Tu masz błąd w 2 linijce skryptu..; )
 
POTEM WYSKAKUJA MI W MONSTER -[Warning - Monsters::loadMonster] Cannot load monster (Deadeye Devious) file (data/monster/Bosses/deadeye devious.xml).
[13/07/2013 19:23:01] Info: failed to load external entity "data/monster/Bosses/deadeye devious.xml"
I POTEM WYSKAKUJE PO MAP LOADING MI TAKIE COS [Spawn::addMonster] Cannot find "Pycotitan"
Tego Deadeye Devious Nie mam w data/monster ;/ lua to co mam zrobic ?
a z tyym spawnem to jak dokladniej !?
 
to 1 ze masz zbugowanego tego potwora a to 2 ze nie masz takiego potwora , ja pierdole trochę angielskiego i gościu nie wie co robic
 
Ty kurwa jak mam zbugowanego to po 1 jak go kur ** nie mam ? zastanow sie inteligencie moze ja teraz zle pisze ale chyba ogarnij ziolo ja tu napisalem po porade co mam zrobic zeby tego nie było na konsoli a nie zebys mi to przetlumaczyl lumpeksie
 
[Spawn::addMonster] Cannot find "Pycotitan"
Info: failed to load external entity "data/monster/Bosses/deadeye devious.xml" -- w folderze bossess nie masz Deadeye Devious wklej go z innego datapacka :O
 
[Spawn::addMonster] Cannot find "Pycotitan"
Info: failed to load external entity "data/monster/Bosses/deadeye devious.xml" -- w folderze bossess nie masz Deadeye Devious wklej go z innego datapacka :O

Nie pomagaj mu, to prawdopodobnie dziecko dima... Bo dopiero założone konto i już spam tematów w polish support...
 
Back
Top