• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bledy w silniku.

liderusgru

New Member
Joined
Jan 28, 2012
Messages
15
Reaction score
0
1. [Error - IOMapSerialize::loadMapRelational] Unserialization of invalid tile at position ( 00455 / 00209 / 007 )
2. [Warning - IOMapSerialize::loadItems] NULL item at ( 00474 / 00163 / 007 ) (type = 6900, sid = 1, pid = 0)


Szukalem po roznych forach nie moglem znalesc odpowiedzi , jedynie dowiedzialem sie , iz mozna naprawic to jedna komenda wpisana do naszego silnika....

Prosze uzytkownikow o pomoc...

PS. tych bledow mam okolo ~~200 i ciagle te same i inne id

- patrzylem na wspolrzedne jest tam tylko czarne tlo nie znajduje sie tam zadna mapa


EDYTUJE

PROBLEM ROZWIAZANY DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

"Korzystasz z gotowej bazy danych z innego silnika?? Ja też tak miałem kiedyś , zrób bazę danych od nowa, te błędy są związane z zakładką houses, wyczyść ją całą i po problemie"BY RUDI333
 
Last edited:
1. Podejrzewam błąd w mapie.
2. Jaki masz silnik.
3. Spróbuj inną mapkę wgrać i zobacz, czy błąd będzie się powtarzał.
4. Jeśli to najnowsza avesta, to pewnie coś wycinałeś lub kopiowałeś z UniqueID bądz ActionID. Mi pomogło zrestartowanie kompa.

Btw. to jest bardziej ostrzeżenie, bo mapa pewnie się wczytuje?
 
Dawno nie miałem styczności z takimi problemami, dlatego zalecam sprawdzić w map edytorze co to za tile o który tyle krzyku.
 
W jakim edytorze map została zapisana ta mapa?
 
Ralcoral : W RME
Triamera : "patrzylem na wspolrzedne jest tam tylko czarne tlo nie znajduje sie tam zadna mapa"
Erevius : 1. Nic w tym miejscu nie ma
2. tfs 0.3.6
3. blad sie powtarza bo moj kolega takze wgrywal swoja mapke na tego dedyka i mial identyczne bledy
4.nie jest to zadna avesta
 
Masz oryginalny kod źródłowy czy coś zmieniałeś (lub ktoś inny)?
 
Spróbuje Dulin zrobić tak jak napisales z tym cleanem ,
jak z kodu mam to wywalic? gdzie wejsc co zrobic? jestem troszke zielony ale szybko sie ucze ;d

items.otb raczej dobre ponieważ wgrane zostaly przez firme ktora dedykuje mi otsa
 
Korzystasz z gotowej bazy danych z innego silnika?? Ja też tak miałem kiedyś , zrób bazę danych od nowa, te błędy są związane z zakładką houses, wyczyść ją całą i po problemie
 
Nom to jest coś związane z domkami jak zmieniałem mapki i bawiłem się domkami to takie błedy miałem i robiłem nową baze odpaliłem mape i śmigało.
 
Rudi333 zrobiłem tak jak powiedziales i dziala wszystko elegancko , dziekuje za pomoc


"Korzystasz z gotowej bazy danych z innego silnika?? Ja też tak miałem kiedyś , zrób bazę danych od nowa, te błędy są związane z zakładką houses, wyczyść ją całą i po problemie"

dla tych ktorzy beda miec podobny problem
 
dodaj tam kratkę i wtedy będziesz widział czy nie jest tam protection zone, pvp zone czy inny teren...
 
Back
Top