• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

BlitzWeiss a New member :D

BlitzWeiss

New Member
Joined
Mar 18, 2013
Messages
35
Reaction score
0
Location
Poland
Witam rodacy :p na początku powiem że wcześniej swoje prace pokazywałem na forum.tibia.tv pod nickiem Pekuuy, fajnie by było gdyby się znaleźli ludzie z tamtego portalu. Przejdźmy do sedna jestem tutaj nowy, jak zwykle zajmuję się mappingiem i chciałbym Was poprosić o wypowiedzenie się na temat moich prac http://otland.net/f57/ae-litzweiss-gallery-184400/ gdyż nie wiem czy dalej posiadam tego skila i czy dalej jest sens bawienia się w tym dziale :) Jeśli nie spodobają się Wam moje prace chyba zacznę skilować w lua xD

Pozdrawiam wszystkich, BltzWeiss milego dnia ;)
 
masz chujowy nick, a po za tym twoje mapy są nawet fajne :D

ładne, tam gdzie trzeba to roślinka jest itd, ale nie ma też najebania detalami, więc nawet fajne, rób dalej ;p

polecam zmianę nicku tak btw

- - - Updated - - -

i wyjeb ten podpis swój bo psuje całego screena, ewentualnie zmień go na mniejszy i np. żółty
 
@up
Nie ważne chyba jaki ma nick tylko jak robi nie?
Według mnie masz do tego smykałke :D
 
masz chujowy nick, a po za tym twoje mapy są nawet fajne :D

ładne, tam gdzie trzeba to roślinka jest itd, ale nie ma też najebania detalami, więc nawet fajne, rób dalej ;p

polecam zmianę nicku tak btw

- - - Updated - - -

i wyjeb ten podpis swój bo psuje całego screena, ewentualnie zmień go na mniejszy i np. żółty

@up
Nie ważne chyba jaki ma nick tylko jak robi nie?
Według mnie masz do tego smykałke :D

ale do czegoś trzeba się przypierdolić, a mapuje nawet spoko, więc jebłem w nickname

Hah no ładnie do mojego nicku się przypierdzielać ;D a co do tamtego podpisu pod SSami jak wspominałem są one ze starego forum, na nowych SSach póki co nie wrzucam podpisu :p no to zaczynam jakiś projekt niedługo nowe SSy.

@edit

Do kogo muszę napisać o zmianę nicku :p mam good idea xD
 
Last edited:
Back
Top