• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Boombox / Mini wieża

Aleh

Active Member
Joined
Jan 9, 2009
Messages
1,228
Reaction score
39
Location
Rzeszów
Wzmacniacz jakiś za 100zł i głośniki za 200zł i masz sprzęt whuj lepszy niż te syfiaste wieżyczki.
 
wzmacniacz jakiś za 100zł i głośniki za 200zł i masz sprzęt whuj lepszy niż te syfiaste wieżyczki.

d o k ł a d n i e

- - - Updated - - -

ja kupiłem altusy po 100zł od dwoch roznych sprzedawców bo w komplecie są o wiele drozsze wzmacniacz 130 zł a grało nieziemsko nawet sąsiadzi nie mogli pewnie rozmawiac
 

W 1 zestawie głośniki słabiutkie, a w drugim niemiecka firma, której zbytnio na forach nie polecają. Polecam kupno głośników ze wzmacniaczem, ale na to byś musiał co nieco więcej poświęcić, żeby być mega zadowolonym :p
 
Polecam Blaupunkt BB12 może nie jest super hiper mocny ale jednak 2,5 W RMS per głośnik gra bardzo dobrze.
Zresztą ta firma zawsze robiła dobry sprzęt cena to: 240-300 zł.
 
Chce mieć coś przenośnego. Raz w domu, raz na polu ^^

akumulator_02.jpg


A tak poważnie to co znalazł Reins chyba wydaje się ciekawe, ale chyba nie ma USB ;P
 
Posiada wejście USB, tylko te mniejsze takie jak do aparatu. Ale po co komu teraz usb, przeważnie każdy posiada już taki telefon/pc/laptop który obsługuje połączenie Bluetooth z zestawem HF.
 
Ta, moja nokia bez problemu może odtwarzać muzykę przez bt. Jeśli wytłumaczysz jej, że to urządzenie to zestaw słuchawkowy. Walkman pewnie tak samo. Ale co to za problem po kablu to puścić?
 
Back
Top