• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bot jaki polecacie?

Chce to stawiam bota i gram se na rl mapce/evo/rpg i sram na takich jak ty, czaisz?
To, że jestes nieudacznikiem życiowym i lubisz klikać sobie w klawiaturke po xxH dziennie to twoja sprawa, zresztą nie będziesz mi życia układał, idź robić te swoje rpg i nie zawracaj głowy, bo każdego to pierdoli co piszesz o botowaniu.
BBota na otsa polecam najbardziej, tani, mega prosty w obsłudze, do tego magebot na wara super bot jak byś chciał.

Nieudacnzikami życiowymi są osoby takie jak ty i nie, nie klikam w klawiaturke xxH dziennie bo nie gram w Tibie.

Jak mi kurwa wytłumaczysz, jaki jest sens stawiania pierdolonego bota, żeby grał za Ciebie (bo nie ty kurwa tutaj grasz) to zmienie zdanie. A i nie przyjmuje argumentu typu: "bo chce później klepac noobów w temple z 8 lvl." Chcesz wara idź na pvp i tyle.

P.S. nie płaczcie tylko później, że każdy ma wyjebane na wasze OTSy pro hosterzy otlandu, bo ludzie wolą grać, a nie lecieć w chuja.
 
Nieudacnzikami życiowymi są osoby takie jak ty i nie, nie klikam w klawiaturke xxH dziennie bo nie gram w Tibie.

Jak mi kurwa wytłumaczysz, jaki jest sens stawiania pierdolonego bota, żeby grał za Ciebie (bo nie ty kurwa tutaj grasz) to zmienie zdanie. A i nie przyjmuje argumentu typu: "bo chce później klepac noobów w temple z 8 lvl." Chcesz wara idź na pvp i tyle.

P.S. nie płaczcie tylko później, że każdy ma wyjebane na wasze OTSy pro hosterzy otlandu, bo ludzie wolą grać, a nie lecieć w chuja.

No już się tak nie bulwersuj misiek,

wyżywasz się na forum za swoje niespełnione ambicje zapewne przez jakiegoś bottera na twoim respie? :(
 
Aktualnie polecam najbardziej XenoBota + crack z torga, bynajmniej ostatnio był tam czysty. Bot z pewnością najlepszy, lepszy od ibota.
 
@up
ten xeno serio lepszy od ibota? a ze skryptami jak? Bo zaczlaem gre i mam 8 lv i chce sobie cos wybocic narazie póki paca nie kupie.
@topic
ma może ktoś craka do ibota?
 
nie ma do ibota
Tu się mylisz, jest ale krąży on w gronie ludzi które dalej go nie rozprowadzają na lewo i prawo. Tak samo jest z innymi botami, i zawsze było. Ogarnięte osoby mają tylko na swój użytek. To samo się tyczyło neobota, niby nie było ogólnodostępnego cracka ale to nie znaczy, że go wcale nie było.
 
Tu się mylisz, jest ale krąży on w gronie ludzi które dalej go nie rozprowadzają na lewo i prawo. Tak samo jest z innymi botami, i zawsze było. Ogarnięte osoby mają tylko na swój użytek. To samo się tyczyło neobota, niby nie było ogólnodostępnego cracka ale to nie znaczy, że go wcale nie było.
Tak właśnie myślę cracka da się zrobić do wszystkich botów, dajmy przykład xenobota: do stworzenia cracka wystarczyło mi 5 linijek kodu php, ollydbg i troche myślenia.
 
Back
Top