• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

bot ktory sam pisze do ludzi

werwa123

New Member
Joined
Mar 25, 2013
Messages
7
Reaction score
0
siema macie moze bota ktory sam pisze do ludzi na priv chacie? albo mzoe tkos ma tibiaapi 9.83 albo pomoze updatnac tibiaapi pod 9.83 clienta bede wdzieczny
 
Takie tematy powinny byc zamykane a autor banowany, bo tacy ludzie dostają link pod nos, a później dziwicie się że tyle spamu na priv na otsach.
 
maciekxx ale na tym tp forums nic nie ma... nikt nie chce pomoc ani nic... Prondeliko a jak dokladnie? CYNA ja chce to na real Tibie.
 
No i nikt nie pomoże, przychodzisz do nas na forum i od razu twój pierwszy temat to " Bot który pisze sam do ludzi?" a następny "Bot who writes to people at private chat" -.-
 
...chyba podobnie jak te, że enemia spoofuje a xinn nie banuje ludzi na liście bo mu płacą

Wygrałem konkurs i dostałem 5 miesięcy pobytu na liście ZA DARMO :D!
Szkoda, że jak nie zapłaciłeś to cię zbanował xd.
 
o_O x2chyba podobnie jak te, że enemia spoofuje a xinn nie banuje ludzi na liście bo mu płacą

Sam na niego jechałeś nie raz, a teraz wszędzie mu dupę liżesz...

A skąd wszyscy wiedzą, że ten bot nie jest Twój? odpowiedź jest prosta, jesteś za głupi żeby coś takiego napisać.

@topic tibiaspambot wpisz w google.
 
Back
Top