• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Bot Tibia BOT 12.51

Grochu

New Member
Joined
Aug 10, 2009
Messages
202
Reaction score
2
Witam. Czy istnieje jakiś darmowy BOT na Tibie 12.51? Z góry dziękuję za infomacje, pozdrawiam.
 
@Grochu
Znając życie xeno, bbot i w stu procentach otclient którego polecam ci najbardziej ze względu na stabilność (nie crashuje), multum funkcji i open source. Jest to klient którego możesz sobie sam edytować w każdy możliwy sposób i ma wbudowanego bota oraz ip changera.
Link do githuba autora:

Nie pomogę ci z nim, jedynie co mogę ci powiedzieć, że po wypakowaniu musisz stworzyć folder o nazwie things w folderze data oraz wrzucić do folderu things pliki Tibia.dat oraz Tibia.spr, z resztą sobie poradzisz.
 
Zainsalowałem OTclient, zrobiłem w /data folder things, w nim folder 1000, a w nim tibia spr. i dat. i kiedy sie loguje do login.ezodus.net, na kliencie 10 to wyskakuje ze klient jest outdated. Dziwne, bo na stronie ezodusa jest napisane ze mozna sie logowac klientem 10, i 12.6
 

Attachments

  • IMG_20210305_130524.jpg
    IMG_20210305_130524.jpg
    161.2 KB · Views: 48 · VirusTotal
Klient 10 to jest 11 czyli 10 outdated tzw 10.000 jest to 11.00 czyli folder tworzysz 1100 a w grze logujesz sie na wersje 11.00
 
czyli rozumiem,że żeby zalogować sięna ezodusa muszę otworzyć otclienta z folderem 1100, i tibia dat i spr z tej samej wersji. Ale tibia loaderze są wersje tibii do 10.99, nie ma 11. wszystkie instalki które znalazłem w interncie na tibia 11, nie posiadają w folderze tibia.dat i spr.
 
W drugim poście dałem ci instrukcję, wypakowujesz otclienta z linka wyżej np na pulpit.
Od nowa:
1. W folderze data tworzysz folder o nazwie things.
2. W folderze things tworzysz folder o nazwie 1100.
3. W folderze 1100 umieszczasz pliki z ezodusa Tibia.dat oraz Tibia.spr.
4. Włączasz otclient_dx.exe bądź otclient_gl.exe
5. W polu adresu IP wpisujesz:
login.ezodus.net
6. W protokołach (Wersjach) wybierasz 1100
7. Logujesz się do gry, potwierdzone, sprawdziłem.
Siedem przykazań, siedem kroków.

Mowa o wersji Ezodusa 10.00 gdyż posiada tibia.spr oraz dat
Zdaj relację jak ci poszło.
 
Last edited:
Ok wszystko poszło pomyślnie, przepraszam za niezrozumienie. Dzięuję, teraz trzeba poczytać tutoriale co do bota :)
 
Tak samo robisz z gunzodusem, w przypadku aurery zmieniasz na 1.aurera-global.com, w przypadku czegoś na 8.6 (przykład nieistniejącej hexany: w things folder 860 ip hexana.net protokół 8.6) W przypadku jakiegoś 7.6 tworzysz w things folder 760 wpisujesz ip i protokół 7.6

To tak na wszelki wypadek żebyś wiedział, że tak też można zamiast szukać osobnych botów możesz mieć jednego klienta z botem pod każdą wersję.
 
Ok, dziękuję raz jeszcze za pomoc. Ztymże nie chodzą mi waypointy na cavebot, kiedy dam dwa waypointy klikając "go to" to nie chodzi mi postać. Jakiś tutorial co do cavebot i reszty? Szukałem już wstępnie i względnie nie znalazłem niestety
 
Hmm jeśli chcesz zrobić zwykłe waypointy nie stosując się do full afków to polecam ci stanąć w "jakimś miejscu" i w cavebocie:
1. Pierwszy z samej góry "ADD" - utworzysz config do cavebota.
2. kliknij Show waypoints editor
3. na samym dole jest przycisk "Auto recording" - nagra ci całą drogę łącznie ze schodami.
4. Po nagraniu trasy wyłączasz "recording" oraz włączasz cavebota (Nad pierwszym "ADD" klikasz przycisk Off by zmienił się na On).
 
Ok wszystko hula. Potrzebowałbym jeszcze ID itemków, między innymi do loota czy potionów. Nie da się niestety manualnie wpisywać nazw itemków


@edit znazałem stronkęz id itemkami
 
ID itemów możesz sprawdzić sobie poprzez kliknięcie na item z controlem.
Do loota możesz przekładać itemy zamiast wpisywać ich ID, tak samo z potami, wrzucasz po prostu w miejsce item, tak samo robisz z action barem nad czatem.
 
Ok wszystko względnie działa, ztymże mam tak ustawiony autoloot, i nie zbiera itemków:

IMG_20210307_162113.jpg
 
Containers for loot.
Kontener dla łupu.

Widzę jakieś prawilne kolorki na ścianie, przypomina mi mój monitor i moją ścianę tak po za tematem xd
 
robię telefonem zdjęcia bo mi print screen nie działa albo na jakims innym klawiszu jest heh. Ok dziękuję, już wszystko śmiga:)
 
A jest jakas wersja otclienta pod tibie 12.61? widzialem ze jest do 12.52, 12.61 juz nie ma. a sie pomylilem i mam baze ots pod 12.61, a nie 12.51
 
@Grochu
Znając życie xeno, bbot i w stu procentach otclient którego polecam ci najbardziej ze względu na stabilność (nie crashuje), multum funkcji i open source. Jest to klient którego możesz sobie sam edytować w każdy możliwy sposób i ma wbudowanego bota oraz ip changera.
Link do githuba autora:

Nie pomogę ci z nim, jedynie co mogę ci powiedzieć, że po wypakowaniu musisz stworzyć folder o nazwie things w folderze data oraz wrzucić do folderu things pliki Tibia.dat oraz Tibia.spr, z resztą sobie poradzisz.
Hej, pomożesz mi? ja gram na servie gdzie jest tibia 12.6 ale otclient ma tylko max 12.52.. nie da się w takim razie odpalić OTclienta?
 
Jeśli masz możliwość wyboru na "jakimś otsie" pobranie wersji 12.61 lub 10.000 (outdated) wybierasz wersję outdated, wtedy w otclient/data tworzysz things, w środku 1100 i wrzucasz pliki Tibia.dat oraz Tibia.spr z wersji (outdated), w otcliencie wybierasz wersję 1100 i logujesz się do gry.

W przypadku gdzie to ty tworzysz serwer i nie posiadasz "downloadu z jakiegoś otsa" wtedy:
Konwertujesz klienta na pliki tibia.dat oraz tibia.spr i wrzucasz do otclienta jako 1100
 
Siema ktoś pomoże z tym otv8 robię to samo na ezotus w data robię things potem 1100 daje tam pliki dad. I spr. Jak chce się zalogować pisze mi login error,,, connection filet. (Error 11001)....
 
@Grochu
Znając życie xeno, bbot i w stu procentach otclient którego polecam ci najbardziej ze względu na stabilność (nie crashuje), multum funkcji i open source. Jest to klient którego możesz sobie sam edytować w każdy możliwy sposób i ma wbudowanego bota oraz ip changera.
Link do githuba autora:

Nie pomogę ci z nim, jedynie co mogę ci powiedzieć, że po wypakowaniu musisz stworzyć folder o nazwie things w folderze data oraz wrzucić do folderu things pliki Tibia.dat oraz Tibia.spr, z resztą sobie poradzisz.
Witam. Czy istnieje jakiś darmowy BOT na Tibie 12.51? Z góry dziękuję za infomacje, pozdrawiam.
To ja czekam na screeny xeno i bbota z klientem 12.51 :D
 
Back
Top