• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Boże same RL Mapy .....

pele112

Member
Joined
Aug 9, 2007
Messages
571
Reaction score
8
Location
Wodzisław Śląski
Taki zjebany temacik se zrobiłem bo się 'zdenerwowałem' Czy was nie denerwuje to, że 80% otsów to RL mapy? i co ludzi do tych map ciągnie? Myślałem sobie, że zagram sobie od dawna 1 raz w tibie a tu same syfiate RL Mapy ... Kiedyś to szło zagrać na porządnym ots a teraz same chu***wo ;/
 
jest wiele ots w których mapa jest robiona od 0 (np. mój)
 
A ja mam pytanie może mi ktoś podać pozycje Yalahar?? x,y,z??
Bo chce wkleić na OTS i nie wiem gdzie.. dodać bo nie znam pozycji...
 
OMG... W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Czy nooby zawsze będą na tej planecie?
 
ja tez szukam OTS'a z nowa mapa, a jak znajde to sie okazuje, ze jest fajna mapka ale exp x1000 ._. myslalem, ze pier%#^#! w ta ziemie

a najlepiej to zrob se mape i samemu graj xD
 
Ja mam otsa z własna mapka exp 40-7, jednak wydaje mi się ze jest tyle otsów z rl mapą ponieważ dużo ludzi chce na nich grać i o dużo łatwiej znaleźć graczy na serwer z rl mapką niż na serwer z własna :/
 
Dokładnie. Jak chcesz zarobić tylko rl mapa :)
 
Zależy jakie rl-mapy . Niektórzy pobiorą gotowca z otland-u i hostują a niektórzy pracują nad mapą pół roku ...
 
Kaci znasz sie jak nie wiesz... Ściągają z OTLANDU i przerabiają i hostują :)
 
Zależy jakie rl-mapy . Niektórzy pobiorą gotowca z otland-u i hostują a niektórzy pracują nad mapą pół roku ...

Ale są też tacy którzy spędzają nad (własną) mapą rok albo i więcej i często jest tak że mimo iż mapa i ogólnie mapa i cały ots jest bardzo dobry rozbudowany etc. to przepada niezauważony w gąszczu RL-otsów ;(
 
Back
Top