• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Buty

Status
Not open for further replies.
Jebnięty jakiś jesteś ? Ze wszystkim lecisz się takjakby ''chwalić'' na forum. Nastepny temat będzie ''jakie majtki polecacie'' ? Czy może 50' tv kupić czy 52' ? Trzeba jebnietym być żeby na forum lecieć z twoimi pytaniami, jak kupuje buty to kupuje te które mi się podobają a nie lece z tym na forum.
 
Jebnięty jakiś jesteś ? Ze wszystkim lecisz się takjakby ''chwalić'' na forum. Nastepny temat będzie ''jakie majtki polecacie'' ? Czy może 50' tv kupić czy 52' ? Trzeba jebnietym być żeby na forum lecieć z twoimi pytaniami, jak kupuje buty to kupuje te które mi się podobają a nie lece z tym na forum.

Ej... on jest 95 rocznik, a temat wcześniej wspominał że prawko ma ;d
 
Nike bierz. Ale jak znam życie to i tak koleś szmaciaki kupi za 50 PLN.
 
hah 300zl za pantofle
i jeszcze chwali sie tym na forum a dla mnie to nie robi wrazenia ze ktos 300 stowy daje za trepy daje tylko jest pajacem haha
 
Cena do 300zł mogą byc za 150 jak mi sie spodobają ja pierdole, czy ja sie pytam co sądzisz o wydawaniu 300zł na buty? Kiedys kupowałem w jakims chujowym CCC i dziekuje bardzo nosić buty 2-3 miesiace i rozjebane.

Jebnięty jakiś jesteś ? Ze wszystkim lecisz się takjakby ''chwalić'' na forum. Nastepny temat będzie ''jakie majtki polecacie'' ? Czy może 50' tv kupić czy 52' ? Trzeba jebnietym być żeby na forum lecieć z twoimi pytaniami, jak kupuje buty to kupuje te które mi się podobają a nie lece z tym na forum.

Co mnie to interesuje jak ty robisz? Ja chce sie doradzić moze ktoś miał jakies fajne buty z których jest zadowolony i je poleci ?? A co do wyboru TV, to może o cale bym sie nie pytał ale o parametry, jakosc obrazu jak najbardziej, wkoncu nie jestem specem w kazdej dziedzinie i mam prawo zapytac na forum kogos kto sie zna. A zresztą co ja sie tłumacze, jebie mnie twoje zdanie.



Nie podobają mi sie xD
 
Last edited:
Co do butów to nie mój gust... takie jakieś do dopy zal kasy na takie bociki.
Lepsze na rynku dostaniesz i to 6 par ;p :)
 
Last edited:
300 zł za wygodne buty które wystarczą na 2-3 lata to raczej nie jest drogo wszystko zależy od tego czy się o nie dba. Polecam butki DC ponieważ według mnie fajnie wyglądają i są wygodne, sam ostatnio kupiłem sobie 2 pary które wystarczą na kolejnych kilka lat. Pozdrawiam i nie spinajcie się tak.
 
85En2.png


Pytać się o buty na forum to już totalna porażka. Nie masz własnego gustu?
Poza tym inny dział temu służy.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top