• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Centrum Tibia

Uzzio

New Member
Joined
Jan 3, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Centrum Tibia​

Witamy i zapraszamy na siec tibijską

Jest to na razie bardzo mała siec, lecz właśnie rejestrując się teraz masz szanse zdobyć jedną z rang. Jeśli sieć będzie bardzo duża, a dużo na to wskazuje, będziesz bardzo znanym człowiekiem w tej sieci!

Centrum Tibia- Jest to sieć tibijska, oparta na stronach tibia.net, otsoft.pl itp. Poświęcona jest nie tylko tibi, oraz tibi pobocznej (otsy, itp.), lecz dowiesz się tu także więcej o ludziach, nie jest to forum, gdzie jest wylęgarnia noobostwa, lamerstwa. Posiadamy bardzo miłą administrację, która na pewno spełni twoje oczekiwania, co prawda na razie jesteśmy pod względem użytkowników biedni, lecz na pewno to się zmieni! Dlatego pomóż nam, rejestrując się, oczywiście przy pełnieniu tej akcji, w pewnym stopni pomagasz sobie. Oto co znajdziecie na forum:

» Bardzo miłą administrację.
» W przyszłości dużo poradników, pobrań.
» Wszelakie pomoce na temat tibi
» Wiedzę
» Rejestrując się teraz, jest mozliwośc, że będziesz bardzo znany w przyszłej sieci.
» I dużo, dużo więcej.

Więc nie czekaj! Rejestruj się teraz na Centrum Tibia
 
Jak to jest być administratorem(idiotą) jakiegoś forum, i spamować swoim shitownym dziełem po innych forach mimo iż tematy o tym gównie są cały czas usuwane?
 
[...]nie jest to forum, gdzie jest wylęgarnia noobostwa, lamerstwa.[...]
Źle! Jest to wylęgarnia noobostwa i lamerstwa. Kiedy wystawiłem negatywny komentarz w temacie moderatora o jakimś serwerze 8.1 to odrazu dostałem warna.. I jeszcze ten pro podpis "Warn by Zwolin" Nie, no jeżeli chcecie zaistnieć w sieci (co i tak wam się nie uda) to byś zrobił jakiś porządek wśród modów, bo Zwolin wraz z Turlaczem tam nie pasują, jeden używa pro pokemoniastych avatarów a drugi po prostu ma 12 lat i się jeszcze nie wyżył w szkole - no szkoda... Jest już jakaś data kiedy forum padnie? Bo nie mogę się doczekać :huh:

#Edit
A, i jak możesz nie wysyłaj na każdym forum tego pro postu, okej? Bo nie każdy chce widzieć takie fora.
 
Back
Top Bottom