• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Ciekawy pomysł

Co o tym sądzicie?

  • Super pomysł

    Votes: 9 36.0%
  • No Ujdzie...

    Votes: 3 12.0%
  • Jestem na nie!

    Votes: 1 4.0%
  • Żenada

    Votes: 12 48.0%

  • Total voters
    25

Maloria

Się gra się ma ;pp
Joined
Jul 20, 2009
Messages
111
Reaction score
0
Wpadłem na ciekawy pomysł.
Gdyby tak w gęsiorze zrobić skrypt jak na tibia.com że gdy dostajesz otrzeżenie pisze to na twoim koncie pisze pierwsze ostrzeżenie, drugie a za 3 ban. Pomysł może i dobry ale kto taki skrypt napisze.
Co o tym sądzicie?
 
1. Pobierz dane o accouncie.
2. Pobierz ilosc banow z typem 4 przydzielonych do tego accounta.
3. Wyswietl te ilosc.
 
Kurczaczek! Chcialem zaglosowac na ciekawy pomysl, jak nazwa tematu wskazuje, a tu zonk, nie ma takiej opcji! Pozdro!
Hueheue, tak really to nie chcialem, ale musialem to napisac :<
 
Już jest w fazie tworzenia nowy ACC Maker, który wygoni Gesior ACC ze sceny, i na pewno te funkcje będzie posiadał albo już posiada.
 
Już jest w fazie tworzenia nowy ACC Maker, który wygoni Gesior ACC ze sceny, i na pewno te funkcje będzie posiadał albo już posiada.
Go, go, go! Demonopolizacja dzwignia konkurencji.
 
Albo nawet dwa ACC Makery (Ale to już zależy odemnie :() które mogą ze sobą współgrać poprzez API.

Również wyjdzie specjalna lista OTS która będzie jedynie dla serverow z tym Acc makerem, a co za tym idzie jednym kliknięciem na OTS liście możesz założyć konto i postać na serwerze, i zacząć grac, również o wiele większe statystyki będą dostępne.
 
To nie ja pisze ten ACC Maker :)

Będę prawdopodobnie pisał to API i te OTS Listę jedynie.

Możliwe ze będę pisał własny ACC Maker, ale muszę pomyśleć.
 
Back
Top