• There is NO official Otland's Discord server and NO official Otland's server list. The Otland's Staff does not manage any Discord server or server list. Moderators or administrator of any Discord server or server lists have NO connection to the Otland's Staff. Do not get scammed!

Cipsoft Map.

Zombiexon

Member
Joined
Mar 12, 2011
Messages
220
Reaction score
7
Location
/home/var/
Witajcie,

Posiada ktoś owa mapę nie otwieraną żadnym edytorem SME? jak wiadomo to Co zostało udostępnione było otwarte i zapisane
"SimOne MapEditor 0.4.55" wersja bodajże 7.9-7.92. Być może po otworzeniu i zapisaniu tego tym map edytorem w mapie mogło
ulec zniszczenie np takich elementów jak ksiązki w bibliotekach czy znaki przy dróżkach. Z tego co wiem jedynie zachowały się
niektóre elementy oznaczone jako puste "id" , czyli tam gdzie był (Quest lub pickhole) został nadany "przeźroczysty" item id oczywiście
w każdym elemencie są inne np quest to xx1 a pickhole to xx2 .
Hmm , a może ktoś posiada jeszcze jakieś zamaskowane wskazówki jak np te z przeźroczystym id. Ktokolwiek cokolwiek ma proszę niech
się podzieli;)
 
Heh, ta już nie raz próbowałem z chyba 7-8 os , po 2-3 mc 1 odpisała z wiadomością że zobaczy na dysku czy jeszcze ma, a po tygodniu odpisała że już nie posiada tego;P
 
Kiedyś większość z rzeczy silniku Cipsoftu była udostępniona na necie dla populacji, po 2-3 dniach za Tych Hakerów wzięła się policja i nagle znikło to z neta;)
A tylko niektórzy dalej posiadają to, ale nikt nigdy nie odpisuje na owy temat. Może za $$ by udostępnili ale to nie ma sensu kupowania. Bo silnik i tak nie był
kompletny aby go odpalić .

@masteuszx
Ciekawe dlaczego. No ciekawe ciekawe;) skoro mapę w otbm udostępnili mogli by się kiedyś pokusić i dodać ja w normalnym formacie;P
 
@Diath
WTF?O.0 A co ma piernik do wiatraka?; p

Stary może coś źle zrozumiałeś, poszukuje mapy Cipsoftu która nie była przekonwertowana do OTBM , a jeśli już to wersja w której jeszcze nie była otwierana, Jak byś się przyjrzał została zapisana "SimOne MapEditor 0.4.55" wersja 7.92, a podobno mapa była pod wersję 7.7.

Edit:
Nie wiem albo ja nie rozumiem tego co napisałem w 1 poście albo źle zrozumiałeś.
 
Pieta , a ja się zastanawiałem do czego to link;D nic tam godnego uwagi nie ma;P
I nie kojaże takiego użytkownika jak "jester";\
 
Last edited:
Te "puste" miejsca to oznaka tego że tam był jakiś magiczny item, pickhole etc. Pisałem o tym w 1 poście.

Edit: Na tej mapie nie ma nic więcej niż na tej co mam do tej pory ta niby z "7.7"; p
Głownie zależy mi na takich rzeczach jak znaki,spawny,książki etc.
Co do mapy mam cała odwzorowana do czasów 7.4 w 100%:D dzięki Trackerowi i
masie filmow/ss/mapie z 7.7.
 
Ja posiadam, tylko musiałbyś sam sobie to konwertować, tutaj tego nie udostępnię.
 
Im bardziej czegoś pragniesz i pokazujesz to ludziom to tym bardziej nikt ci tego nie udostępni za darmo :$
 
Back
Top